FK Slovan Chabařovice
Fotbalový klub
Dopřejme pohyb dětem ...
volejte
+420 725 500 112

Výsledky mládeže 2018/19

II. třída mladších žáků

DATUM DOMÁCÍ  HOSTÉ VÝSLEDEK STŘELCI
01.09. 17:00 FKSCH SK BRNÁ  3:2 np Z. Ryska, Kašpárek
08.09. 10:00 TJ SVÁDOV FKSCH 1:3 Kašpárek, Koudelka, Kronforst
10.10. 17:00 FKSCH TJ MALEČOV 10:1 Koudelka 3, Štěpánek 2, Nademlejnský, Falát, Kašpárek, Kačírek, Anderla
19.09. 17:00 TJ TISÁ FKSCH 1:2 np Koudelka
23.09. 17:00 FKSCH  TJ SKOROTICE 5:1 Kašpárek 2, Falát, Nademlejnský, vlastní
30.09. 10:00 FK CHUDEROV FKSCH 2:3 np Kašpárek 2
06.10. 14:30 FKSCH FK NEŠTĚMICE 2:3 Nademlejnský, Koudelka
13.10. 10:00 TJ POVRLY FKSCH 6:3 Koudelka 2, Falát
20.10. 14:30 FKSCH SK PETROVICE 6:0 Z. Ryska 2, Vít, Kašpárek, Falát, Morgese
07.04. 10:30 FKSCH TJ TISÁ 7:1  Morgese 3, Štěpánek, J. Štolfa, Vít, Falát
14.04. 09:30 SK BRNÁ FKSCH 5:6 Kašpárek 2, Hataš, Nademlejnský,
Koudelka, Anderla
21.04. 10:30 FKSCH TJ SVÁDOV 5:2 Vít 3, Koudelka 2
27.04. 10:00 FK MALEČOV FKSCH 6:5 Beyr 2, Morgese, Koudelka, J. Štolfa
05.05. 10:30 FKSCH TJ SKOROTICE 3:1 Falát, Beyr, Kuna
29.05. 17:00 FKSCH CHUDEROV 3:4 np Kašpárek 2, Vít
19.05. 15:00 FK NEŠTĚMICE FKSCH 2:4 Štěpánek, Kronforst, Morgese, Kašpárek
26.05. 10:30 FKSCH POVRLY 4:5 Beyr, J. Štolfa, Kašpárek, Koudelka
01.06. 10:00 SK PETROVICE FKSCH 3:7 Štěpánek 2, Kačírek 2,
Nademlejnský, Kašpárek a Anderla

Bilance: 18 zápasů, 13-0-5, skóre 70:51
Střelci: 15 - Kašpárek, 11 - Koudelka, 7 - Štěpánek, 6 - Morgese, Vít, 5 - Falát, Nademlenský, 4 - Z. Ryska, Beyr, 3 - Kačírek, Kronforst, J. Štolfa, Anderla, 1 - Halaš, Kuna

 

Starší přípravka

Satelitní turnaje

1. TURNAJ, 2. září v Chabařovicích: Chabařovice A - Trmicemi 7:3 (Morgese 4, Falát 2, Kronforst), Chabařovice A - Neštěmice 5:3 (Morgese 3, Falát, J. Štolfa), Chabařovice A - Chabařovice B 6:0 (Morgese 3, Anderla, J. Štolfa, Kronforst), Chabařovice B - Trmice 0:7, Chabařovice B - Neštěmice 0:14.

2. TURNAJ, 9. září v Mojžíři: Chabařovice A - Chabařovice B 5:0 (Veselý 2, Havlík, Doubek, Perutka), Chabařovice A - Mojžíř 0:5Chabařovice A - Skorotice 0:1, Chabařovice B - Mojžíř 0:8, Chabařovice B - Skorotice 0:5.

3. TURNAJ, 16. září v Chabaovicích: Chabařovice A - Velké Březno 0:4, Chabařovice B - Svádov 1:7 (M. Štolfa), Chabařovice A - Svádov 4:1 (Falát, Perutka, Morgese 2), Chabařovice B - Velké Březno 1:8 (A. Havlík), Chabařovice A - Chabařovice B 4:(J. Štolfa, Anderla, Ulčák, Perutka - O. Vašků, V. Veselý, T. Doubek).

4. TURNAJ, 22. září v Chuderově: Chuderov B - Chabařovice 4:3 (T. Doubek 2, V. Veselý), Chuderov A - Chabařovice 8:0Chabařovice - Mojžíř 0:14

5. TURNAJ, 30. září v Chabařovicích: Chabařovice A – Chabařovice B 8:1 (Falát 2, Kronforst 2, Hanauer, Morgese, Z. Ryska, J. Štolfa - Lüftner), Chabařovice A – FK Ústí 14:0 (Kronforst 4, Z. Ryska 4, Falát 2, J. Štolfa 2, Morgese, Hanauer), Chabařovice A – Malečov 6:1 (Z. Ryska 2, Morgese 2, Falát, Kronforst), Chabařovice A – Chuderov 3:4 (Morgese, Kronforst, vlastní), Chabařovice A - Chabařovice C 10:3 (Falát 4, Z. Ryska 2, Kronforst 2, Hanauer, Morgese – M. Štolfa 2, A. Havlík), Chabařovice B – Chuderov 0:6, Chabařovice B – Malečov 0:4, Chabařovice B - Chabařovice C 0:3 (M. Štolfa, J. Kuna 2), Chabařovice B – FK Ústí 3:6 (Lüftner, Ulčák, Kraus), Chabařovice C – FK Ústí 5:3 (Veselý 2, J. Krupa, T. Tomala), Chabařovice C – Chuderov 0:8, Chabařovice C – Malečov 2:2 (T. Doubek, A. Havlík).

6. TURNAJ, 21. října v Chabařovicích: Chabařovice - Mojžíř 0:7, Chabařovice - Svádov 4:6 (Smrž 2, Havlík, Beyr), Chabařovice - Skorotice 2:4 (Havlík, Doubek).

7. TURNAJ, 28. října v Chabařovicích: Chabařovice A - Velké Březno 5:2 (Morgese 4, Ulčák), Chabařovice A - Chabařovice B 5:3 (Falát 2, Morgese, J. Štolfa, Beyr - Smrž 2, Veselý), Chabařovice A - Chuderov 1:1 (Morgese), Chabařovice A - Brná 4:2 (Ulčák 2, Falát, Morgese), Chabařovice B - Chuderov 0:8Chabařovice B - Brná 0:10Chabařovice B - Velké Březno 1:8 (Veselý).

8. TURNAJ, 3. listopadu v Chabařovicích: Chabařovice A - Neštěmice 4:6 (Morgese 2, J. Štolfa, D. Beyr), Chabařovice C - Trmice 1:21 (M. Štolfa).

9. TURNAJ, 31. března ve Svádově: Chvojno 2:0 (Ryska, Wolf), Chuderov B 8:1 (Ryska 5, Rejnek, J. Štolfa, Wolf), Svádov 1:4 (Wolf), Chuderov A 1:6 (J. Štolfa), Svádov B 4:4 (Ryska 3, Tejkl)

10. TURNAJ, 6. dubna v Malečově: Malečov 9:0 (Anderla 3, Jakub Štolfa 2, Ryska, Beyr, Rejnek, Poláček), Neštěmice A 5:3 (Anderla 3, Jakub Štolfa, Martin Štolfa), Neštěmice B 1:1 (Anderla), Trmice 1:4 (Červenka).

11. TURNAJ, 14. dubna v Chabařovich: Skorotice 0:2, Chvojno 2:1 (Martin Štolfa 2), Možíř 1:6 (Martin Štolfa)

12. TURNAJ, 20. dubna v Malčově: Malečov 4:4 (Beyr 2, Wolf a Z. Ryska), Skorotice 1:5 (Červinka), Velké Chvojno 1:2 (Z. Ryska).

13. TURNAJ, 28. dubna v Chabařovicích: Svádov 3:2 (Beyr, O. Haertl, Wolf), Velké Březno 5:5 (J. Štolfa 2, Beyr, Křížek, Ryska), Brná 0:1, Neštěmice 2:9 (J. Štolfa, Červenka), Neštěmice B 2:3 (J. Štolfa 2).

14. TURNAJ, 5. května v Chabařovicích: Brná 1:4 (Červenka), Chuderov 0:6, Velké Březno 0:8 a podlehla Vaňovu 2:6 (Hanauer, Kraus)

15. TURNAJ, 25. května v Malečově:  Brná 3:2 (Ryska, Beyr, Havlík), Malečov 4:0 (Ryska 4), Chvojno 3:3 (Ryska 2, M. Štolfa), Trmice 2:5 (M. Štolfa, Ryska), Skorotice 1:1 (Koleš)

Statistiky A: 53 zápasů, 22 - 7 - 26, skóre 169:185
Statistiky B: 19 zápasů, 0 - 0 - 19, skóre 14:143
Statistiky C: 5 zápasů, 1 - 0 - 4, skóre 13:23


Střelci (započítány góly i ze zápasů A vs. B vs. C): 30 - Ryska, 27 - Morgese, 18 - J. Štolfa, 16 - Falát, 12 - Kronforst, 11 - M. Štolfa, 9 - Anderla, 9 - Beyr, 8 - Veselý, 7 - Havlík, 6 - Ulčák, Doubek, 5 - Smrž, Wolf, 4 - Hanauer, 3 - Perutka, 2 -  Lüftner, J. Kuna, Červinka, Rejnek, Červenka, Kraus, 1 -  O. Vašků, Tomala, J. Krupa, Tejkl, Poláček, O. Haertl, Křížek, Koleš

 

Mladší přípravka

Satelitní turnaje

LIBOUCHEC, 30. 3. 2019: FK Duchcov 4:3 (Veselý 2, Šanta, Doubek), Neštěmice 3:2 (Doubek 2, Havlík), Litoměřice 6:2 (Pilný 2,Veselý, Havlík, Tomajer, Berka), MFK Ústí 4:3 (Havlík 3, Doubek).

VELKÉ BŘEZNO, 7. 4. 2019: Libouchec 7:0 a 9:0 (Doubek 3, Havlík 2, Smrž a Holub - Veselý 4, Thomayer, Pilný, Smrž, Doubek a Holub), Velké Březno 6:1 a 2:4 (Veselý 4, Doubek a Havlík - Doubek a Havlík), Brná 9:1 a 5:2 (Havlík 3, Veselý 2, Berka, Doubek, Holub a Thomayer  - Doubek 3 a Veselý 2).

CHABAŘOVICE, 14. 4. 2019: Libouchec 15:0 (Veselý 5, Doubek 4, Berka 3, Pilný 2 a Smrž), Povrly 4:6 (Veselý 2 a Doubek 2), Svádov 12:3 (Doubek 3, Berka 3, Martin Štolfa 2, Šanta 2, Veselý a Smrž), Neštěmice 5:4 (Veselý 2, Doubek, Smrž a Pilný).

CHABAŘOVICE, 29. 4. 2019: Velké Březno 15:4 (M. Štolfa 5, Smrž 3, Šanta 3, Veselý 2, Havlík a Holub), Povrly 2:7 (Pilný, Veselý), Chuderov ml. 8:0 (Smrž 3, Pilný 2, Šanta, Havlík a Holub), Chuderov st. 2:3 (M. Štolfa a Pilný).

CHABAŘOVICE, 5. 5. 2019: Chuderov st. 6:2 (Veselý 3, Doubek 2 a Havlík), Libouchec 12:0 (Kuna 4, Smrž 2, Havlík 2, Veselý 2, Thomayer a Berka), Chuderov ml. 7:2 (Havlík 2, Smrž 2, Veselý, Doubek a Kuna).

VELKÉ BŘEZNO, 26. 5. 2019: Velké Březno A 5:2 (M. Štolfa, Thomayer, Pilný, Veselý, Smrž) a 2:3 (M. Štolfa, Kuna), Velké Březno B 6:4 (Pilný 4, Veselý 2) a 6:3 (Pilný 2, M. Štolfa 2, Veselý 2), Svádov 5:2 (M. Štolfa 2, Veselý, Smrž, Pilný) a 7:2 (Pilný 2, Veselý 2, M. Štolfa 2, Thomayer).


Statistika: 27 zápasů, 22-0-6, skóre 174:65
Střelci: 42 - Veselý, 26 - Doubek, 20 - Pilný, 18 - Havlík, 17 - Smrž, 14 - M. Štolfa, 9 - Berka, 7 - Šanta, 6 - Kuna, 5 - Holub, Thomayer

 

 

Satelitní turnaje

LIBOUCHEC, 30. 3. 2019: FK Duchcov 4:3 (Veselý 2, Šanta, Doubek), Neštěmice 3:2 (Doubek 2, Havlík), Litoměřice 6:2 (Pilný 2,Veselý, Havlík, Tomajer, Berka), MFK Ústí 4:3 (Havlík 3, Doubek).

VELKÉ BŘEZNO, 7. 4. 2019: Libouchec 7:0 a 9:0 (Doubek 3, Havlík 2, Smrž a Holub - Veselý 4, Thomayer, Pilný, Smrž, Doubek a Holub), Velké Březno 6:1 a 2:4 (Veselý 4, Doubek a Havlík - Doubek a Havlík), Brná 9:1 a 5:2 (Havlík 3, Veselý 2, Berka, Doubek, Holub a Thomayer  - Doubek 3 a Veselý 2).

CHABAŘOVICE, 14. 4. 2019: Libouchec 15:0 (Veselý 5, Doubek 4, Berka 3, Pilný 2 a Smrž), Povrly 4:6 (Veselý 2 a Doubek 2), Svádov 12:3 (Doubek 3, Berka 3, Martin Štolfa 2, Šanta 2, Veselý a Smrž), Neštěmice 5:4 (Veselý 2, Doubek, Smrž a Pilný).

CHABAŘOVICE, 29. 4. 2019: Velké Březno 15:4 (M. Štolfa 5, Smrž 3, Šanta 3, Veselý 2, Havlík a Holub), Povrly 2:7 (Pilný, Veselý), Chuderov ml. 8:0 (Smrž 3, Pilný 2, Šanta, Havlík a Holub), Chuderov st. 2:3 (M. Štolfa a Pilný).

CHABAŘOVICE, 5. 5. 2019: Chuderov st. 6:2 (Veselý 3, Doubek 2 a Havlík), Libouchec 12:0 (Kuna 4, Smrž 2, Havlík 2, Veselý 2, Thomayer a Berka), Chuderov ml. 7:2 (Havlík 2, Smrž 2, Veselý, Doubek a Kuna).

VELKÉ BŘEZNO, 26. 5. 2019: Velké Březno A 5:2 (M. Štolfa, Thomayer, Pilný, Veselý, Smrž) a 2:3 (M. Štolfa, Kuna), Velké Březno B 6:4 (Pilný 4, Veselý 2) a 6:3 (Pilný 2, M. Štolfa 2, Veselý 2), Svádov 5:2 (M. Štolfa 2, Veselý, Smrž, Pilný) a 7:2 (Pilný 2, Veselý 2, M. Štolfa 2, Thomayer).


Statistika: 27 zápasů, 22-0-6, skóre 174:65
Střelci: 42 - Veselý, 26 - Doubek, 20 - Pilný, 18 - Havlík, 17 - Smrž, 14 - M. Štolfa, 9 - Berka, 7 - Šanta, 6 - Kuna, 5 - Holub, Thomayer

 

 

Novinky

PŘÍSPĚVKY DOSPĚLÍ

Příspěvky můžete posílat na č.ú.:
2501531597/2010
uveďte své jméno, příjmení a za který měsíc platíte.
Částka za každý měsíc 150,- Kč

PŘÍSPĚVKY MLÁDEŽ

Příspěvky můžete posílat na č.ú.: 2100801031/2010 uveďte jméno, příjmení a za který měsíc platba je. Částka za měsíc je 350,- Kč