FK Slovan Chabařovice
Fotbalový klub
Dopřejme pohyb dětem ...
volejte
+420 732 942 388

Starší přípravka

Satelitní turnaje

DATUM HŘIŠTĚ SRAZ
03.11. 14:00 CHABAŘOVICE 13:00 na hřišti v Chabařovicích

1. TURNAJ, 2. září v Chabařovicích: Chabařovice A - Trmicemi 7:3 (Morgese 4, Falát 2, Kronforst), Chabařovice A - Neštěmice 5:3 (Morgese 3, Falát, J. Štolfa), Chabařovice A - Chabařovice B 6:0 (Morgese 3, Anderla, J. Štolfa, Kronforst), Chabařovice B - Trmice 0:7, Chabařovice B - Neštěmice 0:14.

2. TURNAJ, 9. září v Mojžíři: Chabařovice A - Chabařovice B 5:0 (Veselý 2, Havlík, Doubek, Perutka), Chabařovice A - Mojžíř 0:5, Chabařovice A - Skorotice 0:1, Chabařovice B - Mojžíř 0:8, Chabařovice B - Skorotice 0:5.

3. TURNAJ, 16. září v Chabaovicích: Chabařovice A - Velké Březno 0:4, Chabařovice B - Svádov 1:7 (M. Štolfa), Chabařovice A - Svádov 4:1 (Falát, Perutka, Morgese 2), Chabařovice B - Velké Březno 1:8 (A. Havlík), Chabařovice A - Chabařovice B 4:3 (J. Štolfa, Anderla, Ulčák, Perutka - O. Vašků, V. Veselý, T. Doubek).

4. TURNAJ, 22. září v Chuderově: Chuderov B - Chabařovice 4:3 (T. Doubek 2, V. Veselý), Chuderov A - Chabařovice 8:0, Chabařovice - Mojžíř 0:14

3. TURNAJ, 30. září v Chabařovicích: Chabařovice A – Chabařovice B 8:1 (Falát 2, Kronforst 2, Hanauer, Morgese, Z. Ryska, J. Štolfa - Lüftner), Chabařovice A – FK Ústí 14:0 (Kronforst 4, Z. Ryska 4, Falát 2, J. Štolfa 2, Morgese, Hanauer), Chabařovice A – Malečov 6:1 (Z. Ryska 2, Morgese 2, Falát, Kronforst), Chabařovice A – Chuderov 3:4 (Morgese, Kronforst, vlastní), Chabařovice A - Chabařovice C 10:3 (Falát 4, Z. Ryska 2, Kronforst 2, Hanauer, Morgese – M. Štolfa 2, A. Havlík), Chabařovice B – Chuderov 0:6, Chabařovice B – Malečov 0:4, Chabařovice B - Chabařovice C 0:3 (M. Štolfa, J. Kuna 2), Chabařovice B – FK Ústí 3:6 (Lüftner, Ulčák, Kraus), Chabařovice C – FK Ústí 5:3 (Veselý 2, J. Krupa, T. Tomala), Chabařovice C – Chuderov 0:8, Chabařovice C – Malečov 2:2 (T. Doubek, A. Havlík).

4. TURNAJ, 21. října v Chabařovicích: Chabařovice - Mojžíř 0:7, Chabařovice - Svádov 4:6 (Smrž 2, Havlík, Beyr), Chabařovice - Skorotice 2:4 (Havlík, Doubek).

5. TURNAJ, 28. října v Chabařovicích: Chabařovice A - Velké Březno 5:2 (Morgese 4, Ulčák), Chabařovice A - Chabařovice B 5:3 (Falát 2, Morgese, J. Štolfa, Beyr - Smrž 2, Veselý), Chabařovice A - Chuderov 1:1 (Morgese), Chabařovice A - Brná 4:2 (Ulčák 2, Falát, Morgese), Chabařovice B - Chuderov 0:8, Chabařovice B - Brná 0:10, Chabařovice B - Velké Březno 1:8 (Veselý).

6. TURNAJ, 3. listopadu v Chabařovicích: Chabařovice A - Neštěmice 4:6 (Morgese 2, J. Štolfa, D. Beyr), Chabařovice C - Trmice 1:21 (M. Štolfa).

Statistiky A: 25 zápasů, 13 - 1 - 11, skóre 100:86
Statistiky B: 19 zápasů, 0 - 0 - 19, skóre 14:143
Statistiky C: 5 zápasů, 1 - 0 - 4, skóre 13:23


Střelci (započítány góly i ze zápasů A vs. B vs. C): 27 - Morgese, 16 - Falát, 12 - Kronforst, 9 - Z. Ryska, 8 - Veselý, J. Štolfa, 6 - Ulčák, Havlík, Doubek, 5 - Smrž, M. Štolfa, 3 - Hanauer, Perutka, Beyr, 2 - Anderla, Lüftner, J. Kuna, 1 -  O. Vašků, Kraus, Tomala, J. Krupa

Novinky

ZIMNÍ TURNAJE MLÁDEŽE

ROČNÍK 2006/2007
SO 12.01.2019 JIRKOV
NE 20.01.2019 KRUPKA
SO 26.01.2019 GRIMMA(DE)
NE 03.02.2019 CHABAŘOVICE
ROČNÍK 2008/2009
SO 08.12.2018 KRUPKA
ČT 27.12.2018 WILDSURF(DE)
NE 13.01.2019 ÚSTÍ NAD LABEM
SO 02.02.2019 CHABAŘOVICE
NE 17.02.2019 KRUPKA
ROČNÍK 2010/2011
SO 15.12.2018 KRUPKA
SO 29.12.2018 WILDSURF(DE)
SO 02.02.2019 CHABAŘOVICE
NE 10.02.2019 KRUPKA
SO 23.02.2019 ÚSTÍ NAD LABEM

LETNÍ TURNAJE MLÁDEŽE

ROČNÍK 2006/2007
28.06./29.06.2019 GRIMMA(DE)
21.06./23.06.2019 WURZEN(DE)
ROČNÍK 2008/2009
28.06./29.06.2019 GRIMMA(DE)
31.08. 2019 CHABAŘOVICE

PŘÍSPĚVKY MLÁDEŽ

Příspěvky můžete posílat na č.ú.: 2100801031/2010 uveďte jméno, příjmení a za který měsíc platba je. Částka za měsíc je 200,- Kč

PŘÍSPĚVKY DOSPĚLÍ

Příspěvky můžete posílat na č.ú.:
882251329/0800
uveďte své jméno, příjmení a za které pololetí platíte.
Částka za pololetí je 500,- Kč