FK Slovan Chabařovice
Fotbalový klub
Dopřejme pohyb dětem ...
volejte
+420 732 942 388

Starší přípravka

Satelitní turnaje

DATUM HŘIŠTĚ SRAZ
25. 5. 10:00 Malečov  
01. 6. 10:00 Skorotice   

1. TURNAJ, 2. září v Chabařovicích: Chabařovice A - Trmicemi 7:3 (Morgese 4, Falát 2, Kronforst), Chabařovice A - Neštěmice 5:3 (Morgese 3, Falát, J. Štolfa), Chabařovice A - Chabařovice B 6:0 (Morgese 3, Anderla, J. Štolfa, Kronforst), Chabařovice B - Trmice 0:7, Chabařovice B - Neštěmice 0:14.

2. TURNAJ, 9. září v Mojžíři: Chabařovice A - Chabařovice B 5:0 (Veselý 2, Havlík, Doubek, Perutka), Chabařovice A - Mojžíř 0:5, Chabařovice A - Skorotice 0:1, Chabařovice B - Mojžíř 0:8, Chabařovice B - Skorotice 0:5.

3. TURNAJ, 16. září v Chabaovicích: Chabařovice A - Velké Březno 0:4, Chabařovice B - Svádov 1:7 (M. Štolfa), Chabařovice A - Svádov 4:1 (Falát, Perutka, Morgese 2), Chabařovice B - Velké Březno 1:8 (A. Havlík), Chabařovice A - Chabařovice B 4:3 (J. Štolfa, Anderla, Ulčák, Perutka - O. Vašků, V. Veselý, T. Doubek).

4. TURNAJ, 22. září v Chuderově: Chuderov B - Chabařovice 4:3 (T. Doubek 2, V. Veselý), Chuderov A - Chabařovice 8:0, Chabařovice - Mojžíř 0:14

5. TURNAJ, 30. září v Chabařovicích: Chabařovice A – Chabařovice B 8:1 (Falát 2, Kronforst 2, Hanauer, Morgese, Z. Ryska, J. Štolfa - Lüftner), Chabařovice A – FK Ústí 14:0 (Kronforst 4, Z. Ryska 4, Falát 2, J. Štolfa 2, Morgese, Hanauer), Chabařovice A – Malečov 6:1 (Z. Ryska 2, Morgese 2, Falát, Kronforst), Chabařovice A – Chuderov 3:4 (Morgese, Kronforst, vlastní), Chabařovice A - Chabařovice C 10:3 (Falát 4, Z. Ryska 2, Kronforst 2, Hanauer, Morgese – M. Štolfa 2, A. Havlík), Chabařovice B – Chuderov 0:6, Chabařovice B – Malečov 0:4, Chabařovice B - Chabařovice C 0:3 (M. Štolfa, J. Kuna 2), Chabařovice B – FK Ústí 3:6 (Lüftner, Ulčák, Kraus), Chabařovice C – FK Ústí 5:3 (Veselý 2, J. Krupa, T. Tomala), Chabařovice C – Chuderov 0:8, Chabařovice C – Malečov 2:2 (T. Doubek, A. Havlík).

6. TURNAJ, 21. října v Chabařovicích: Chabařovice - Mojžíř 0:7, Chabařovice - Svádov 4:6 (Smrž 2, Havlík, Beyr), Chabařovice - Skorotice 2:4 (Havlík, Doubek).

7. TURNAJ, 28. října v Chabařovicích: Chabařovice A - Velké Březno 5:2 (Morgese 4, Ulčák), Chabařovice A - Chabařovice B 5:3 (Falát 2, Morgese, J. Štolfa, Beyr - Smrž 2, Veselý), Chabařovice A - Chuderov 1:1 (Morgese), Chabařovice A - Brná 4:2 (Ulčák 2, Falát, Morgese), Chabařovice B - Chuderov 0:8, Chabařovice B - Brná 0:10, Chabařovice B - Velké Březno 1:8 (Veselý).

8. TURNAJ, 3. listopadu v Chabařovicích: Chabařovice A - Neštěmice 4:6 (Morgese 2, J. Štolfa, D. Beyr), Chabařovice C - Trmice 1:21 (M. Štolfa).

9. TURNAJ, 31. března ve Svádově: Chvojno 2:0 (Ryska, Wolf), Chuderov B 8:1 (Ryska 5, Rejnek, J. Štolfa, Wolf), Svádov 1:4 (Wolf), Chuderov A 1:6 (J. Štolfa), Svádov B 4:4 (Ryska 3, Tejkl)

10. TURNAJ, 6. dubna v Malečově: Malečov 9:0 (Anderla 3, Jakub Štolfa 2, Ryska, Beyr, Rejnek, Poláček), Neštěmice A 5:3 (Anderla 3, Jakub Štolfa, Martin Štolfa), Neštěmice B 1:1 (Anderla), Trmice 1:4 (Červenka).

11. TURNAJ, 14. dubna v Chabařovich: Skorotice 0:2, Chvojno 2:1 (Martin Štolfa 2), Možíř 1:6 (Martin Štolfa)

12. TURNAJ, 20. dubna v Malčově: Malečov 4:4 (Beyr 2, Wolf a Z. Ryska), Skorotice 1:5 (Červinka), Velké Chvojno 1:2 (Z. Ryska).

13. TURNAJ, 28. dubna v Chabařovicích: Svádov 3:2 (Beyr, O. Haertl, Wolf), Velké Březno 5:5 (J. Štolfa 2, Beyr, Křížek, Ryska), Brná 0:1, Neštěmice 2:9 (J. Štolfa, Červenka), Neštěmice B 2:3 (J. Štolfa 2).

14. TURNAJ, 5. května v Chabařovicích: Brná 1:4 (Červenka), Chuderov 0:6, Velké Březno 0:8 a podlehla Vaňovu 2:6 (Hanauer, Kraus)

Statistiky A: 49 zápasů, 20 - 5 - 24, skóre 156:174
Statistiky B: 19 zápasů, 0 - 0 - 19, skóre 14:143
Statistiky C: 5 zápasů, 1 - 0 - 4, skóre 13:23


Střelci (započítány góly i ze zápasů A vs. B vs. C): 27 - Morgese, 22 - Ryska, 18 - J. Štolfa, 16 - Falát, 12 - Kronforst, 9 - Anderla, M. Štolfa, 8 - Veselý, Beyr, 6 - Ulčák, Havlík, Doubek, 5 - Smrž, Wolf, 4 - Hanauer, 3 - Perutka, 2 -  Lüftner, J. Kuna, Červinka, Rejnek, Červenka, Kraus, 1 -  O. Vašků, Tomala, J. Krupa, Tejkl, Poláček, O. Haertl, Křížek

Novinky

ARCHIV

Jaké bylo soustředění mládeže v Krknoších? A další události v klubu? Najdete je v archivu.

LETNÍ TURNAJE MLÁDEŽE

ROČNÍK 2006/2007
21.06./23.06.2019 WURZEN(DE)
28.06./29.06.2019 GRIMMA(DE)
ROČNÍK 2008/2009
08.06 2019 GERSDORF(DE)
28.06./29.06.2019 GRIMMA(DE)
31.08. 2019 CHABAŘOVICE
ROČNÍK 2010/2011
08.06 2019 GERSDORF(DE)

LETNÍ KEMP 2019

Letní soustředění mládeže v Holanech se uskuteční od 17. do 24. srpna 2019.

PŘÍSPĚVKY DOSPĚLÍ

Příspěvky můžete posílat na č.ú.:
2501531597/2010
uveďte své jméno, příjmení a za které pololetí platíte.
Částka za pololetí je 500,- Kč

PŘÍSPĚVKY MLÁDEŽ

Příspěvky můžete posílat na č.ú.: 2100801031/2010 uveďte jméno, příjmení a za který měsíc platba je. Částka za měsíc je 200,- Kč