FK Slovan Chabařovice
Fotbalový klub
Dopřejme pohyb dětem ...
volejte
+420 732 942 388

A-tým - FK Slovan Chabařovice

ROZPIS 2018/19

I. B třída
1. kolo Březiny Chabařovice 4:2 (2:1) Cibrík, Culek
2. kolo Chabařovice Chlumec 1:7 (1:2) Trux
3. kolo Jiříkov Chabařovice 2:1 (1:1) Kytka
4. kolo Chabařovice Dobkovice 8:3 (2:2)  Kytka2, Čisár 2, Culek 2, Cibrík, Veselý
5. kolo V. Březno Chabařovice 1:8 (1:6) Čisár 2, Kytka 2, Culek 2, Doubek, Cibrík
6. kolo Chabařovice Šluknov 1:1 (0:1), 4:2 pen. Culek
7. kolo Trmice Chabařovice 0:11 (0:3) Cibrík 4, Trux 3, Kytka 2, Culek, Čisár
8. kolo Chabařovice Dubí 6:0 (2:0) Prekop 2, Fousek, Čisár, Kytka, P. Doubek
9. kolo Svádov Chabařovice 5:3 (3:2) Čisár 2, Trux
10. kolo Chabařovice Hostovice 1:9 (1:3) Trux
11. kolo Děčín Chabařovice 2:7 (1:6) Trux 3, Čisár 2, Prekop, Velek M.
12. kolo Unčín Chabařovice 6:1 (2:1) Kytka
13. kolo Chabařovice Meziboří 1:3 (0:2) Culek
14.kolo Chabařovice Březiny    
15.kolo Chlumec Chabařovice    
16.kolo Chabařovice Jiříkov    
17.kolo Dobkovice Chabařovice    
18.kolo Chabařovice V. Březno    
19.kolo Šluknov Chabařovice    
20.kolo Chabařovice Trmice    
21.kolo Dubí Chabařovice    
22.kolo Chabařovice Svádov    
23.kolo Hostovice Chabařovice    
24.kolo Chabařovice Děčín    
25.kolo Chabařovice Unčín    
26.kolo Meziboří Chabařovice    

 

Soupiska FK Slovan Chabařovice A-tým

BRANKÁŘI
Lukáš KRÁL Lukáš PÍCHA
       
OBRÁNCI
Petr ORSÁG Petr VELEK
       
Ondřej JASLO Michal KORUNKA
       
   
Martin VESELÝ Tomáš DOUBEK
       
ZÁLOŽNÍCÍ
Petr DOUBEK David PREKOP
       
Václav KRŠŇÁK Lukáš TRUX
       
Miloš KYTKA Martin VELEK
       
 
Michal CIBRÍK    
       
ÚTOČNÍCI
Michal CULEK Jan ČISÁR
       
REALIZAČNÍ TÝM
   
Aleš MILTNER    

 

Novinky

ZIMNÍ TURNAJE MLÁDEŽE

ROČNÍK 2006/2007
SO 12.01.2019 JIRKOV
NE 20.01.2019 KRUPKA
SO 26.01.2019 GRIMMA(DE)
NE 03.02.2019 CHABAŘOVICE
ROČNÍK 2008/2009
SO 08.12.2018 KRUPKA
ČT 27.12.2018 WILDSURF(DE)
NE 13.01.2019 ÚSTÍ NAD LABEM
SO 02.02.2019 CHABAŘOVICE
NE 17.02.2019 KRUPKA
ROČNÍK 2010/2011
SO 15.12.2018 KRUPKA
SO 29.12.2018 WILDSURF(DE)
SO 02.02.2019 CHABAŘOVICE
NE 10.02.2019 KRUPKA
SO 23.02.2019 ÚSTÍ NAD LABEM

LETNÍ TURNAJE MLÁDEŽE

ROČNÍK 2006/2007
28.06./29.06.2019 GRIMMA(DE)
21.06./23.06.2019 WURZEN(DE)
ROČNÍK 2008/2009
28.06./29.06.2019 GRIMMA(DE)
31.08. 2019 CHABAŘOVICE

PŘÍSPĚVKY MLÁDEŽ

Příspěvky můžete posílat na č.ú.: 2100801031/2010 uveďte jméno, příjmení a za který měsíc platba je. Částka za měsíc je 200,- Kč

PŘÍSPĚVKY DOSPĚLÍ

Příspěvky můžete posílat na č.ú.:
882251329/0800
uveďte své jméno, příjmení a za které pololetí platíte.
Částka za pololetí je 500,- Kč