Zaměření mládeže

Jsme klub, který se zaměřuje na všeobecný tělesný a psychický rozvoj dětí a mládeže. Zábavným a pestrým programem rozvíjíme základní pohybové schopnosti a dovednosti. Naším cílem je vést děti ke sportu tak, aby se jim stal přirozenou součástí života. Naučit je základům kopané a talentované hráče a hráčky předávat do klubů vyšších sportovních úrovní, kde se budou dále rozvíjet.

Mládež ve Slovanu Chabařovice zažívá obrození od roku 2013, kdy ji znovu nastartoval trenér Pavel Nechuta. Začínal s pár dětmi, nyní jich trénuje už kolem padesátky.

LOS MLÁDEŽE

Pod složkami jednotlivých týmů mládeže najde jejich podzimní los.

DRESY ZA POUŤ

Děkujeme všem návštěvníkům květnové Chabařovické pouti, kteří se zastavili u našeho stánku FK Slovan Chabařovice. Slíbili jsme, že výtěžek půjde na naší mládež, a to taky splníme - z utržených peněz můžeme nakoupit pro všechny naše děti nové dresy.