Partneři webu

Přehled www stránek partnerů nabízí odkazy na zajímavé partnerské stránky z příbuzných oborů, dodavatelů, odběratelů nebo www stránky, které s námi spolupracují. Chcete být zde také zveřejněni? Kontaktujte správce webu na emailové adrese odkazy@zlepsujeme.cz nebo navštivte stránku výměna odkazů.

LOS MLÁDEŽE

Pod složkami jednotlivých týmů mládeže najde jejich podzimní los.

DRESY ZA POUŤ

Děkujeme všem návštěvníkům květnové Chabařovické pouti, kteří se zastavili u našeho stánku FK Slovan Chabařovice. Slíbili jsme, že výtěžek půjde na naší mládež, a to taky splníme - z utržených peněz můžeme nakoupit pro všechny naše děti nové dresy.