FK Slovan Chabařovice
Fotbalový klub
Dopřejme pohyb dětem ...
volejte
+420 732 942 388

B-tým - FK Slovan Chabařovice

Výsledky 2018/19

 

III. třída
1. kolo Telnice Chabařovice "B" 8:1 (4:1) Pícha
2. kolo Chabařovice "B" Svádov "B" 3:2 (0:0) Štrejl, Ulčák, K. Král ml.
3. kolo Malečov Chabařovice "B" 4:1 (2:0) Štrejl
4. kolo Chabařovice "B" Loko Děčín 2:2 (1:1), pen. 2:4 Hladík, Prekop
5. kolo Dubice Chabařovice "B" 0:4 (0:2) Hladík, Veselý, Müller, Pavlík
6. kolo Chabařovice "B" Skorotice 5:2 (1:0) Trux 3, Prekop, Orság
7. kolo Brná "B" Chabařovice "B" 2:2 (2:1), pen. 5:4 Pícha, Trux
8. kolo Chabařovice "B" Telnice 1:3 (1:2) Trux
9. kolo Svádov "B" Chabařovice "B" 1:6 (1:2) Trux 4, Hladík, Pavlík
10. kolo Chabařovice "B" Malečov 9:3 (6:1) Trux 3, Prekop2, Hladík 2, Korunka, Manych
11. kolo Loko Děčín Chabařovice "B" 1:3 (0:1) Trux 2, Hladík
12. kolo Chabařovice "B" Dubice 5:2 (3:2)  Krok 2, Pavlík 2, Prekop
13. kolo Skorotice Chabařovice "B" 0:3 (0:1) Krok, Hladík, Štrejl
14.kolo Chabařovice "B" Brná "B" 8:1 (6:0) Prekop 3, Štrejl 2, Král, Hladík, Krok
Nadstavba o 1.-4. místo
15.kolo Chabařovice "B" Telnice 7:2 (2:1) Černohorský 4, Žembery, Štrejl, Prekop
16.kolo Malečov Chabařovice "B" 2:1 (2:1) Král
17.kolo Chabařovice "B" Loko Děčín 4:1 (2:0) Krok 2, Hladík, Culek
18.kolo        
19.kolo        
20.kolo        

 

 

Soupiska FK Slovan Chabařovice B-tým 2018/2019

Jméno Příjmení Datum narození Pozice
Karel VONDRA   brankář
       
Vladimír PILNÝ   obránce
Ondřej CHLAD   obránce
Jakub MANYCH   obránce
Josef ULČÁK   obránce
Vít VESELÝ   obránce
Jaroslav PAVLÍK   obránce
       
Roman RYPKA   záložník
David PREKOP   záložník
Tomáš ŽEMBERY   záložník
Lukáš FALÁT   záložník
Václav PAVLÍK   záložník
Radek KRAUS   záložník
       
Karel KRÁL ml.   útočník
Filip ŠTREJL   útočník
Václav DUDÁŠ   útočník
Martin ANDERLA   útočník
       
Jaroslav BERKO   trenér

 

Novinky

ARCHIV

Jaké bylo soustředění mládeže v Krknoších? A další události v klubu? Najdete je v archivu.

LETNÍ TURNAJE MLÁDEŽE

ROČNÍK 2006/2007
21.06./23.06.2019 WURZEN(DE)
28.06./29.06.2019 GRIMMA(DE)
ROČNÍK 2008/2009
08.06 2019 GERSDORF(DE)
28.06./29.06.2019 GRIMMA(DE)
31.08. 2019 CHABAŘOVICE
ROČNÍK 2010/2011
08.06 2019 GERSDORF(DE)

LETNÍ KEMP 2019

Letní soustředění mládeže v Holanech se uskuteční od 17. do 24. srpna 2019.

PŘÍSPĚVKY DOSPĚLÍ

Příspěvky můžete posílat na č.ú.:
2501531597/2010
uveďte své jméno, příjmení a za které pololetí platíte.
Částka za pololetí je 500,- Kč

PŘÍSPĚVKY MLÁDEŽ

Příspěvky můžete posílat na č.ú.: 2100801031/2010 uveďte jméno, příjmení a za který měsíc platba je. Částka za měsíc je 200,- Kč