FK Slovan Chabařovice
Fotbalový klub
Dopřejme pohyb dětem ...
volejte
+420 725 500 112

Archiv mládeže 2017/18

DOKOPNÁ DĚTÍ S VODNÍM FOTBÁLKEM

Na dokopné minipřípravky a mladší přípravky si děti užily vodní fotbálek, dobroty i opékaly buřty.

USPOŘÁDALI JSME NÁBOR

Fotbalový Slovan Chabařovice pozval na hřiště děti ze školek v Chabařovicích a v Chlumci a z chabařovické základní školy. Připravil pro ně zábavná cvičení, fotbálek, občerstvení i dárečky. Náborem děti provázeli trenéři Josef Hnyk, Lukáš Král, Petr Orság a Vojtěch Krunčík.

OSLAVY 85 LET: DERBY "S", DISCO A OHŇOSTROJ

V rámci oslav fotbalového Slovanu Chabařovice, který vznikl před 85 lety, se utkali i fanoušci sparťanů a slávistů. Rudí měli speciální trika s logem oslav a číslovkou 85, většinu dresů pro sešívané přinesl minitrenér Fanda Koudelka, který je dostal od ligových hráčů přímo v Edenu. Třetím bod slavnosti byla diskotéka pod vedením DJ Šmejkala. Pilo se z Putovního poháru Michaela Lüfntera, kteří naši mládežníci vyhráli, klub své hosty nadopoval gulášem, všichni pak hltali i ohňostroj.

OSLAVY 85 LET: CHABAŘOVICKÉ NAGANO

Chabařovická starší přípravka prožila svoje malé Nagano. V rámci oslav 85 let klubu uspořádal Slovan na domácí půdě mezinárodní turnaj O putovní pohár Michaela Lüftnera; odchovanec klubu a český reprezentant přispěl coby sponzor. A domácí tým vyhrál! Někteří kluci z toho byli tak dojatí, že se jim spustily i slzy. V posledním zápase nejlepších celků přemohli německou Reinhardsgrimmu 2:1 a následoval gejzír radosti. Ke skvělým výkonům pomohli i úžasní rodiče, kteří se proměnili na skutečné tifosi. Dokonce i světlici zapálili, měli buben či řehtačky. Mužstva na 5.-8. místě po základní části hrála O pohár města Chabařovice, druhý z našich týmů skončil osmý.

VIDEO ZE ZIMY

V letních měsících se můžete osvěžit u videa ze zimního soustředění mládeže.

MLÁDEŽ: ŽÁCI DVANÁCTÍ, NEJ STŘELCEM BÍLEK

Sezonu zakončili naši mladší žáci domácí porážkou s béčkem Trmic 0:13. V konečném účtování soutěže obsadili 12. místo, tedy předposlední, s devíti body za tři výhry. Dali 61 gólů, nejvíc Michal Bílek 11, následovaný desetigólovým Vítem.

MLÁDEŽ: KLUCI PŘI NÁSTUPU V LIZE TEPLICE - BRNO

Mládež Slovanu Chabařovice je na roztrhání. Poté, co naše přípravka vyváděla druholigové hráče Ústí a Příbrami k jejich mistrovskému zápasu, poštěstilo se to našim klukům i v nejvyšší soutěži. V neděli přivedli na trávník velkolepých teplických Stínadel kromě domácích i hosty z Brna. A o přestávce si - v teplických dresech - naše naděje zakopaly na sametovém trávníku před fanoušky. Když pak stadion obíhali a loučili se, lidi jim tleskali. Stejně tak jejich rodiče v hledišti.

MLÁDEŽ: PŘÍPRAVKA JAKO DOPROVOD VE 2. LIZE

Fotbalová přípravka Slovanu Chabařovice vyváděla... druholigové hráče při pátečním zápase Ústí - Příbram! Naši kluci měli velký zážitek, v rámci spolupráce s FK Ústí nad Labem na Městském stadionu šli na trávník za ruce s fotbalisty Příbrami. Za ty kopou i velká jména jako Rudolf Skácel, Tomáš Zápotočný nebo Miroslav Slepička. Žádnému z mládežníků se kolena nerozklepala, zápas přitom sledovalo bezmála tisíc diváků (kteří tedy viděli i naše fešné dresy s logem sponzora Perk Podlahy). O přestávce si ještě náš tým zahrál proti sobě na druholigovém pažitu. Chabařovice přinesly ústeckému celku štěstí, vyhrál nad favoritem 1:0.

ČARODĚJNICE NA HŘIŠTI

Slovan Chabařovice znovu uspořádal čarodějnice na hřišti, a než se upalovalo, upalovali na trávník rodiče k zápasu s dětmi. Fotbálku se zúčastnil i reprezentant a odchovanec Michael Lüftner, který má v mládeži Slovanu bratra. Ženy hrály s mladšími, muži naboso se staršími mládežníky. Nejmladší se bavili při soutěžích.

SLOVAN VYŠUPAL CHABAŘOVICE ANEB VESELÉ VELIKONOCE

Je už tradice, že děti z fotbalového Slovanu Chabařovice společně hodují, v pondělí se jich pod vedením duchovního otce akce Pepe Hnyka sešlo 32! Naši malí koledníci zavítali na sedmnáct adres, kde rozvibrovali proutky vrbové. Všem odvážným ženám, které se přihlásily, děkujeme, na památku možná mají modřiny na zadnici. Od rodiny Gebertových děti dostaly vajíčka s nápisem Slovan, od Štolfových zase originální kreslené vajíčkové hráče, trenéři je měli s přezdívkami, děti s vtipnými nápisy jako Kopyto nebo Tyčka. Končilo se na hřišti opékáním buřtů.

PLES V KOSTCE

SOUSTŘEDĚNÍ V HOTELU JAVOR, DEN 6

Tak my už jdeme do finále! Poslední akční den na soustředění v Malé Úpě byl jako vymalovaný. Loučení obstaralo krásné lyžování na sjezdovkách U kostela včetně hopsání na skokánku. Ukázal se pokrok, kteří udělali nováčci, rodiče na ně můžou být pyšní. Všichni sjedou v pohodě kopec a zvládnou i lanovku. Odpoledne kulturní referent Petr Doubek vymyslel bodovanou stavbu opevnění a maskotů před hotelem, trenérský štáb na všechno dohlížel z nadhledu, tedy ze svého balkonu. Následovala adrenalinová soutěž ve skoku bobovém, vítězství pro své družstvo vybojovala pilotka Adélka Kratochvílová. Večer se nesl v duchu kvízu Petra Doubka a pak slavnostního zakončení soustředění, diplomy dostali všichni, někteří navíc i speciální. Vítězným družstvem soustředění se stali Banánožrouti pod vedením kapitána Jakuba Bendela. Děkujeme Hotelu Javor za perfektní zázemí, přístup, ochotu a jídlo.

 

SOUSTŘEDĚNÍ V HOTELU JAVOR, DEN 5

Další perný den na zimním kempu mládeže Slovanu Chabařovice. Dopoledne lyžovačka, na vrcholku hory sněhové jehličky štípaly do tváří, všude mlha, o kousek níž už téměř bezvětří a bezvadná viditelnost. Vedle sjezdovky je slalomová trať, a tak trenéři uspořádali závody. Každý jel dvě kola, nejlepší se stejným časem byli Víťa Štěpánek a Míša Orságová. Ještě se budou sčítat časy do bodování družstev, výkony najdete ve fotogalerii včetně snímku každého bombarďáka. Odpoledne se běžkařilo opět do vražedného kopce, nasbíraná fyzická kondice se ve fotbalovém jaru šikne. Večer padly do postele nejen děti, ale i marod Petr Doubek.

 

SOUSTŘEDĚNÍ V HOTELU JAVOR, DEN 4

Konečně vykouklo slunko, při dopolední lyžovačce jsme se mohli kochat krásným výhledem do údolí Malé Úpy. Sníh jak samet, jezdilo se krásně, byť Zdenda Ryska předvedl dvě ukázková salta. Padal jak do peřin. Když u jedné naší party kvůli pádu zabořil vousáč svou tvář do sněhu, řekl mu brepta Víťa Veselý suše: To umíme taky. Nováčci už nelyžovali u hotelu, ale poprvé na sjezdovkách U kostela. Pod svahem mládežníci stavěli sněhuláky. Odpoledne měla většina relax, koukali na televizní vystoupení Slavie a Tomík Falát v jejím dresu zašel i na večeři. Případné fialové skvrny budou od exkluzivních borůvkových knedlíků. Nováčči šli s Pavlem Nechutou poprvé v životě na běžky, byl to seriál vzestupů a pádů. Šlapali a sjížděli krpál, za jaký by se nestyděli ani pořadatelé Tour de France.

SOUSTŘEDĚNÍ V HOTELU JAVOR, DEN 3

Celý den v Malé Úpě sněžilo a naši fotbalisté si užili hromadu dobrodružství. Dopoledne sjezdovky, na svahu trenér Lukáš Král zahlédl i dvojnásobnou olympijskou vítězku Ester Ledeckou. "Lidé kolem mě říkali, že to je ona, dokonce se s ní i fotili," vyprávěl. Další skupinka pomáhala hledat ztracenou holčičku, která se chvíli nato našla zcela jinde. Cestou ze skiareálu jsme opět míjeli kulisy francouzské pohádky a tentokrát nás zastavil i štáb, abychom nebyli v záběru. Před obědem skoky na lyžích, to lyžníky bavilo, i když se někteří zabořili obličejem do sněhu. Odpoledne se šlo na boby, mamutí můstek lákal ke skokům, dopadalo se do čerstvě nasněžené peřiny, někteří borci předváděli hodně odvážné kousky, náležitě bodově ohodnocené. Pak sjezd pro odvážné z prudkého kopce; adrenalinová záležitost! Designér Petr Doubek z dětí jak z kostiček lega sestavil na sněhu nápis FKS neboli Fotbalový klub Slovan, mrkněte se v galerii. A večer venkovní vířivka, ne všichni chtěli, ale kdo šel, prohřála se mu každá buňka v těle.

SOUSTŘEDĚNÍ V HOTELU JAVOR, DEN 2

Výprava mládežníků Slovanu se probudila do zamlženého rána a při snídani byli někteří za kuchtíky, mohli si sami upéct palačinku. Kromě toho si vybírali z kupy dalších dobrot. A pak už začal klasický režim. Dopoledne sjezdovky, nováčci u hotelu s nekonečně trpělivým Pavlem Nechutou, ostatní v areálu U kostela, kam je vyvezl skibus. Páťa Bílek cestou na kotvě objevil podprsenkový strom a byl z něj celý paf. Cestou zpět lyžníci míjeli chatu, kde jsme měli být původně ubytovaní. A zjistili jsme, proč nejsme - francouzský filmový štáb obsadil centrum Horní Malé Úpy, neboť tam natáčí pohádku. Ves se zahalila do vánočních kulis. Filmování a focení je zakázáno pod pokutou. Odpoledne nováčci znovu sjezdovali, druhá parta pod vedením Lukáše Krále běžkovala. O důvodu opožděného příjezdu za tmy nechť promluví sám Luky: "Chtěli jsme radu na cestu a nějaká baba si spletla Malou s Velkou, poslala nás tedy do Velké Úpy." Odnesly to dětské údy.

SOUSTŘEDĚNÍ V HOTELU JAVOR, DEN 1

Naskladněno: 35 ks dětí, 4 ks dospělých a 1 ks Lukáš Král, 899 kg báglů, banánů, sušenek, lyží a běžek, náplastí a roubíků. Loučení: 2,5 litru smutečních slz rodičů, 33,6 litru šťastných slz rodičů. Cesta: téměř 4 hodiny. Čůrací pauza: 1x, využita třetinou dětí a všemi značně sprintujícími dospělými. Hotel Javor: stylový luxus. Ubytování: 10 pokojů pro děti, 2 pro trenérstvo. Plyšáci "hovínko": 3 ks. Večeře: polévka s játrovými knedlíčky, rajská s velkým masovým knedlem. Celotáborová soutěž maestra Petra Doubka: sedm družstev - Dobyho klubík, Velcí tahouni, Banánci, Nenormálové, Banánožrouti, Bejci, Maršmelouni. Večer opuštěných rodičů: vínko a romantika. Večer trenérstva: 3 ks nových vrásek na osobu, 57 ks nových šedivých vlasů, pětiprocentní ztráta (vykřičeného) hlasu. Dobrou noc!

MLÁDEŽ: TURNAJ ŽÁKŮ V CHABAŘOVICÍCH

V neděli 25. února pořádal Slovan v chabařovické hale turnaj žáků, naše dva týmy obsadily šesté a sedmé místo, derby vyhrálo áčko díky gólu Faláta. Turnaj ovládly Neštěmice, výsledky ve fotogalerii.

MLÁDEŽ: TURNAJ MLADŠÍ PŘÍPRAVKY V CHABAŘOVICÍCH

Slovan Chabařovice uspořádal druhý ze svých halových turnajů, tentokrát šlo o mladší přípravku. V neděli 18. února se sešlo osm týmů rozdělených do dvou skupin, naše dva výběry se ve finálové fázi potkaly ve skupině o 5.-8. místo. "S výkony jsem spokojen, kluci se snažili," řekl trenér Pavel Nechuta. Zvítězily Povrly. Výsledky ve fotogalerii.

MLÁDEŽ: DOMA PŘÍPRAVKA STŘÍBRNÁ ZA NĚMCI

Sportovním i organizačním úspěchem skončil halový turnaj starší přípravky, který v sobotu 2. února pořádal Slovan Chabařovice. B-mužstvo obsadilo 2. místo o pouhý bod za vítězným německým celkem z Reinhardtsgrimmy, áčko bylo čtvrté ze sedmi účastníků. Všechny celky dostaly medaile a další ceny. „Předváděli jsme pěkný fotbal, snažili jsme se hrát nátlakově, nedat soupeři prostor, hned ho napadat. Bylo to náročné na běhání, ale v tréninku se zaměřujeme na fyzičku a rychlost, takže to bylo znát,“ hodnotil vystoupení domácích trenér a organizátor Lukáš Král. „Individuální výkony? Koudelka a Štolfa dobře chytali, Vondryska se v poli vůbec neztratil. Škoda, že jsme v derby remizovali. V béčku začínali kluci, kteří předtím míň hráli. I když jsme tím možná přišli o 1. místo, chtěli jsme dát šanci všem, to je naše filozofie. Nepřijel Vaňov, to nám trošku turnaj zkomplikovalo, takže nakonec hrál každý s každým jednou 12 minut, čtyři hráči a brankář.“ Výsledky a pořadí jsou ve fotogalerii, fotili Petr Orság a Josef Hnyk.

DRÁŽĎANY: MUŽI ZLATÍ, PŘÍPRAVKY ČTVRTÁ A DEVÁTÁ

Naše starší přípravka vyrazila znovu na halový turnaj do Drážďan a obsadila celkové 4. místo. S TSV Germania Chemnitz 3:0 (Nademlejnský, Vít, Anderla), s SV Dresden Neustadt 3:1 (Anderla, Nademlejnský, Vít), s TSV IFA Chemnitz 3:1 (Nademlejnský, Falát, Koudelka), s TSV Wachau1:3 (Bošek), v semifinále s VFL Pirna Copitz 0:5 a v souboji o 3. místo s SV Loschwitz 0:3. Mladší přípravka obsadila celkové 9. místo. S Chemií Dohna prohrála 0:4, se Sebnitzem remizovala 1:1 (Kronforst), Loschwitzu podlehla 1:3 (Kronforst), Liegau Augustusbadu 1:2 (Pilný). Na stejném turnaji se blýskli i naši muži, celý ho vyhráli. Porazili Loschwitz 3:1, Wacker 90 Leuben 3:2, Eintracht Sonneschein 4:1, v semifinále si poradila s Liegau Augustusbad 3:0, ve finále už podruhé přemohla Loschwitz, nyní 2:1.

SLOVAN OBDAROVAL DĚTI V NEMOCNICI, POMOHL I LÜFTNER

Fotbalový Slovan Chabařovice a jeho přátelé zpříjemnili Vánoce dětem, které musí svátky trávit v ústecké Masarykově nemocnici. Karel Král za vedení klubu a Petr Doubek za A-mužstvo, hrající I. B třídu, donesli nemocným dětem vánoční dárky od rodičů a fanoušků Slovanu. „Před několika lety jsme při obnově mládeže začínali s osmi dětmi, teď jich u nás trénuje přes osmdesát. Nejen z fotbalu víme, že zdraví je to nejdůležitější. A když jsme se rozhodli podpořit děti v ústecké nemocnici, mělo to mezi rodiči našich malých fotbalistů a mezi příznivci velký ohlas. Chabařovickým patří díky,“ vzkázal Karel Král. Společenské hry malým pacientům ukrátí čas, jednu věnoval i fotbalový reprezentant Michael Lüftner, odchovanec Slovanu Chabařovice a nyní hráč dánského FC Kodaň. Kromě toho děti dostaly i plyšáky a další hračky. „Moc si toho vážíme,“ potěšilo Marii Lulkovou, vrchní sestru Dětské kliniky, která léčí i onkologické pacienty. „Jsem moc rád, že jsme se s paní Lulkovou na této akci domluvili. Věřím, že dárky udělají nemocným dětem radost a vykouzlí jim úsměv na tváři,“ uvedl Petr Doubek, momentálně zraněný tahoun týmu.

MLÁDEŽ: DĚTI HRÁLY NA DOKOPNÉ BOWLING

Fotbalový podzim skončil, mládež si užila o předvánočním víkendu dokopnou. V případě starších kategorií spíš dokulnou, děti se sešly na bowlingu na Klíši, kde za nimi zavítal i reprezentant a odchovanec Michael Lüftner. Mladší kategorie se loučila se starým rokem v chabařovické hale. Všichni dostali dárky, maminky připravily dobroty. Všem děkujeme a přejeme šťastné Vánoce i nový rok.

DĚTI V LEDOVÉM KRÁLOVSTVÍ

Slovan Chabařovice, to není jen fotbal, ale hlavně sportovní životní styl a kamarádství. Důkazem budiž pondělí 11. prosince, kdy trenéři vzali mládežníky bruslit do Povrlů, celý stadion měly děti jen pro sebe! Někdo dělal na bruslích první nesmělé krůčky, další váleli hokej, bavili se všichni.

LETNÍ KEMP MLÁDEŽE 2017: VIDEO

MLÁDEŽ: STŘELECKÉ DOSTIHY ŠTOLFA - VESELÝ

Mladší přípravka Slovanu zakončila podzim na satelitu doma v Chabařovicích. A i když nevyhrála, dvakrát sahala po remíze a fanoušky potěšila svými góly. Podlehla Neštěmicím 1:8 (Veselý), Svádovu 4:5 (Veselý 2, Havlík, M. Štolfa) a Velkému Chvojnu 3:4 (M. Štolfa, Veselý, Morgese). Ačkoli branky nejsou tím hlavním, o co v mládeži jde, po podzimu se vykrystalizovaly zajímavé střelecké dostihy - Marťas Štolfa dal 29 gólů a Víťa Veselý jen o jeden míň! Jaro bude interesantní. I starší přípravka hrála na domácí umělce, podlehla 1:2 Skoroticím (Jahelka), 1:3 Svádovu (Kronforst) a 3:7 Mojžíři (Jahelka 2, Kronforst). Nejlepším střelcem podzimu je s 19 zásahy Kronforst. Mladší žáci prohrávali v Trmicích už 1:5, ale pak se vzepjali k výbornému výkonu, zápas zdramatizovali a padli po boji 6:7. Dvakrát skóroval Vít, jednou Bílek, Bošek, Nademlejnský a Štěpánek. S osmi góly je kanonýrem podzimu Bílek.

TURNAJ PŘÍPRAVEK V REINHARDTSGRIMMĚ

I když výsledkově to přípravkám na turnaji v Německu neklaplo, kluci nezklamali. Vždyť měli v nohách náročné týdenní soustředění. Sobotní turnaj v Reinhardtsgrimmě se organizačně povedl na výtečnou a do sestavy All-stars se dostaly i naše dvě naděje, Ondra Haertl a Jakub Štolfa. Za fotografie děkujeme dvěma členům fanklubu, Věře Kratochvílové a Liboru Kašpárkovi.

HOLANY, DEN 7: VODNÍ PÓLO 

Ani v odjezdový den nebyla nuda. Žáci vyrazili na loďky a někteří z nich si zablbli v rybníku na vodní trampolíně. Do bazénu pak hupsli všichni a zase se dostaly ke slovu vodní bomby. Nakonec se hrálo vodní pólo proti gymnastům ústeckém Chemičky, to byl mazec! A ještě větší, když autobus zkolaboval kousek před cílem, těsně před Mírovým náměstím v Ústí. Naštěstí náhradní vůz dorazil hned, a tak zpoždění bylo malé. Děkujeme všem účastníkům a těšíme se na zimní kemp 2017!

HOLANY: NÁVRAT, NĚMECKO A ŽIVÉ VYSÍLÁNÍ

Rodiče, návrat ze soustředění v Holanech plánujeme na pátek v 16.30, cíl je na hřišti v Chabařovicích. Připomínáme turnaj v německé Grimmě, odjezd v sobotu v 7.45 mladší a starší přípravka ti, co byli na soustředění. V pátek zhruba ve 13.30 zkusíme odvysílat na Facebooku živý přenos ze slavnostního zakončení soustředění.

HOLANY, DEN 6: CYKLOHRÁTKY

Když nemůžeš, přidej víc! A tak mládežníci Slovanu na soustředění v Holanech šlápli odpoledne do pedálů, mořili se do kopců a přitom se snad i kochali krajinou. Na Vlhošť s vlhkými triky vyjeli ti nejmenší, kteří statečně zvládli 16 kilometrů; už na začátku se Táďa Doubek položil efektně do louže, když bral - slovy trenéra Petra Doubka - zatáčku jako Valentino Rossi. Trasu na oblíbený vrchol si střihli i žáci, kteří si jí protáhli do Kalvárie v Ostré s nádherným výhledem. Drsná cesta někdy donutila výpravu kolo tlačit, bahno cákalo všude kolem. V Blíževedlech se občerstvili a pádili do Holan, celkem zmákli bratru 30 kilometrů. Přípravka měla v nohách kilometrů 16, v Koňském rybníku se kluci cachtali, trenér Lukáš Král s Petrem Orságem je tam pustili na naháče. 

POZDRAV Z HOLAN: DĚTI SE ZMĚNILY K NEPOZNÁNÍ

HOLANY, DEN 5: TUČŇÁCI

Voda provázela výpravu Slovanu i pátý den soustředění, tentokrát však padala z nebe. Odpolední trénink se musel kvůli lijavci přerušit a přípravky spolu s nejmenšími na popud trenérů Lukyho Krále a Petra Orsága skákali tučňáky do obří kaluže na trávníku. Ne všichni se odvážili, ale kdo zkusil, ten se vyřádil. A Král dokonce poprvé hupsnul do louže v oblečení. Obě fáze tentokrát všechna družstva strávila na hřišti. Žáci se dopoledne učili rybičky, tedy skok proti míči a hlavičku, ve vtipné soutěži se točili kolem kuželu a pak - opilí z točení - se snažili zakončit.

HOLANY, DEN 4: VODNÍ HRÁTKY

Sice nešlo o žádné lelkování, ale dnešní program byl spíš relaxační. Dopoledne ještě všechny týmy trénovaly klasicky na fotbalovém hřišti, po obědě se šlo k vodě. Trenéři učili v bazénu plavat ty nejmenší, všem rozdali vodní bomby a trochu se válčilo. Pak žáci vyrazili na kolech koupat se do lomu. Soutěž v házení žabek vyhrál nad svými svěřenci kouč Petr Doubek. Ostatní šli pěšky lesem k vodopádu, kde okukovali německé dovolenkáře, kterak skáčou do vody ze skály. Večer se opékaly buřtíky a zpívala gratulace k narozeninám Petra Orsága. A sledoval se zápas Slavie v televizi.

HOLANY, DEN 3: PEKLÍČKO

Do Pekla s nima! Cyklovýprava nejmenších zavítala do Národní přírodní památky a v některých škvrňatech byla malá dušička, když se vyprávělo o čertech. Zvlášť při zmínce, že se proměnili v ovce s černými hlavami, které jsme míjeli. Čert si nikoho neodnesl, protože všichni cestu zvládali statečně a někteří si sedli i do luciferova křesla ve skále. Nejskloňovanějším slovem bylo nakonec "bažina", i s tím si každý poradil. Žáci na trénink do Zahrádek i zpět běželi, takže měli v nohách deset kilometrů. I přípravka si užila dva fotbalové tréninky na hřišti. A po večeři šli všichni vyjma nejmenších ještě cvičit do terénu. Z fotbalistů netekl jen pot, ale i voda z bazénu, kam za odměnu mohli skočit. I když je to tedy pořádná ledárna.

HOLANY, DEN 2: TÝRÁNÍ MLÁDEŽE

Galeje pokračují. Hlavně pro žáky, kterým předává své teplické tréninkové zkušenosti kouč Petr Doubek. "To je týrání dětí!" ozval se Páťa Ryska během třetí tréninkové fáze v herně, kde se cvičilo na zemi. "Už nejsi dítě, jsi mládež," hecoval ho další trenér Lukáš Král. Ostatní kategorie mají fáze dvě, ale flákání nehrozí. Přípravka vyrazila k blízkosti Máchova jezera a v sedle našlapala bratru 40 kilometrů a vyřádila se na dětském hřišti. Odpoledne fotbálek, kde Luky Král rozdělil svou partu na sparťany a slávisty, má jich přesně pět na pět. "A to se hned jiskřilo!" líbilo se mu. Nejmenší pod vedením Pavla Nechuty měli cyklistický výlet, dojeli do Zahrádek, kde máme druhé tréninkové hřiště. Odpoledne strávili na hřišti, při cestě zpět trochu zmokli. Suma sumárum: není divu, že se večer po řízcích zaprášilo. Zbytky nebyly.

HOLANY, DEN 1: MAKÁME!

Rekordních 33 mládežníků vyrazilo autobusem se Slovanem Chabařovice na v pořadí již třetí letní kemp do Holan. A začalo se zhurta, trenéři nikoho nešetřili. Petr Doubek s novicem Martinem Veselým vzali žáky na třicetikilometrovou cyklovýjížďku a po večeři naordinovali ještě rychlostně-silový blok běhů v lese. Přípravka pod vedením tandemu Lukáš Král - Petr Orság i nejmenší pod taktovkou Pavla Nechuty měli fotbalový trénink na hřišti v Holanech. Ještě se čeká na příjezd dvou kluků, dorazí zítra. S kým je kdo na pokoji, to uvidíte ve fotogalerii.

MLÁDEŽ VE WURZENU

 

Novinky

PŘÍSPĚVKY DOSPĚLÍ

Příspěvky můžete posílat na č.ú.:
2501531597/2010 uveďte své jméno, příjmení a za který měsíc platíte.
celoroční = 1800,- Kč
1/2 roční = 900,- Kč
měsíční = 150,- Kč

PŘÍSPĚVKY MLÁDEŽ

Příspěvky můžete posílat na č.ú.: 2100801031/2010 uveďte jméno, příjmení a za který měsíc platba je. Částka za měsíc je:
1 dítě = 350,- Kč
2 děti = 600,- Kč
3 děti = 750,- Kč