FK Slovan Chabařovice
Fotbalový klub
Dopřejme pohyb dětem ...
volejte
+420 725 500 112

Archiv mládeže 2018/19

MLÁDEŽ: DOKOPNÁ ŽÁKŮ POD ŠIRÁKEM

Nezapomenutelný večer pro naše bronzové žáky připravil fanklub a náš Slovan, dokopná se konala v sobotu na hřišti, kde se i nocovalo. Šéf fanklubáků František Štolfa udělal neobyčejné hamburgery a akci popsal: "Nejdřív porada s trenérem a zhodnocení sezony, nástin dalšího ročníku. Pak rozlučka s Matesem Anderlou, který odešel do Teplic. Kluci měli na hřišti bazén a courali i na koupák. Grilovaly se hamburgery z divočáka, popíjela limoška, baštily se vafle. Byl fotbálek s rodiči a trenéry. Večer promítání filmu Jak vycvičit draka 3 a pak kluci spali pod širákem na hřišti. No, moc toho nenaspali. Za uplynulou sezonu dostali poháry a památeční trika."

MLÁDEŽ: MEDAILE PRO ŽÁKY JE BRONZOVÁ  

Mistrovská sezona pro mladší žáky Slovanu Chabařovice skončila drtivou výhrou 7:3 v Petrovicích po poločase 3:2. Dvakrát skórovali Štěpánek a Kačírek, jednou Nademlejnský, Kašpárek a Anderla. Naši kluci si tím zajistili medaili! To je největší úspěch naší mládeže v její nové éře! Jakou má kov hodnotu, to rozsekla až dohrávka Skorotic s lídrem Chuderovem. Skorotice vyhrály 4:0, skočily na 2. místo a o dva body odsunuly Slovan na bronzovou pozici. Naše bonečná bilance? 18 zápasů, 13 výher, 5 proher, 70:51. Nejlepší střelci: 15 - Kašpárek, 11 - Koudelka, 7 - Štěpánek, 6 - Morgese.

MLÁDEŽ: POPRVÉ V NĚMECKU

Naši mládežníci se představili na prvním z turnajů v Německu, v Gersdorfu porazili dva soupeře a se dvěma remizovali. Výsledky mladší a starší přípravky: Bernsdorf 1:1, Engelsdorf 0:4, Wilkau-Hasslau 1:0, Leising 1:3, Lugauer 1:4, Gersdorf 0:5, Meissner 0:3, Gersdorf 0:3, Hohndorf 0:3, Chemnitz 0:1, Oelsnitzer 2:0, Gersdorf 0:3, Hohndorf 0:4, Chemnitz 2:2, Oelsnitzer 2:2.

SLOVAN NA POUTI

Fotbalový Slovan to na chabařovické pouti zase roztočil. Výtěžek jde na naši mládež.

ČARODĚJNICE NA HŘISTI

Opět to byla královská zábava, čarodějnice na hřišti Slovanu Chabařovice se povedly. Rodiče si zahráli fotbálek s dětmi, pak se upálila ježibaba a opékaly buřty, hrála muzika. Den jak namalovaný.

VESELÉ SLOVANOCE

Veselé Velikonoce si užil nejen Jean Paul Belmondo ve známé francouzské komedii, ale i mládežníci fotbalového Slovanu Chabařovice. Už počtvrté vyrazili o Velikonočním pondělí do ulic naší velkovesnice a na dvaceti plánovaných a dalších neplánovaných zastávkách vyšlehali dívky, ženy a dámy. Vajíčka už tradičně vymazlili Štolfovi - každé mělo obličej a neslo na sobě úspěšný výsledek naší mládeže. Končilo se na hřišti opékáním buřtů a cachtáním v bazénu. Všem, kdo se přihlásili ke zmrskání, moc děkujeme, těšíme se znovu za rok!

MLÁDEŽ: VYÚČTOVÁNÍ SOUSTŘEDĚNÍ NA HORÁCH

Ubytování: 106 330, doprava: 25 000, skipasy: 43 010, celkem: 174 340, cena za osobu: 6 457,-

MLÁDEŽ: VYVÁDĚLI JSME NA LIZE TEPLICE - BOHEMKA!

Zážitek pro naše mládežníky! V pátek 12. dubna vyváděli na hrací plochu teplických Stínadel aktéry zápasu fotbalové ligy Teplice - Bohemians 1905. Hráče potkali už v útrobách stadionu, plácali si s nimi, na trávníku pak mávali do kamer, protože utkání živě přenášel kanál ČT Sport. O přestávce si pak na krásném stadionu zahráli fotbálek, dokonce se k nim přidal i domácí Jan Krob, nejlepší teplický nahrávač. V hledišti nechyběli rodiče našich dětí. Zápas skončil porážkou Teplic 1:2.

U KOSTELA: DEN 7

Tak my už došli do finále! Dnešek byl posledním regulérním dnem na soustředění v Malé Úpě, děti si to dopoledne rozdaly ve slalomu. V jednotlivých kategoriích vyhráli Šimon Berka, Patrik Bílek a Vít Štěpánek. Odpoledne se před barákem rozjela koulovačka a válely se obří sněhové koule. Taky se tahala Štěpánkova noha zapadlá a zaklesnutá do díry ve sněhu, která vedla snad až k protinožcům. Večer tradiční ukončení soustředění a balení. Zítra brzy ráno budíček a po poledni příjezd do Chabařovic. O cestě vás budeme na Facebooku průběžně informovat.

U KOSTELA: DEN 6

Vrtošivé počasí, ale stále dobrá nálada provází mládežníky Slovanu Chabařovice na zimním soustředění v Krkonoších. Dnešek byl rozverný. Lyžování chvíli za slunce, chvíli za fujavice. Odpoledne skokanská show na lyžích a na bobech plus trochu toho našeho milého koulování. Večer soutěž v pantomimě a hádání; tedy ne že bychom se hádali, ale děti hádaly. A teď někdo koukal s trenéry na Slavii v televizi.

U KOSTELA: DEN 5

Další den, další zážitky. Tentokrát bez obávané Orsyho rozcvičky ve sněhu. Ráno se sjezdovalo na krásných tratích pod azurovou oblohou. Odpoledne se šlo na výlet na Pomezky, kde budeme na dlouhé rovné sjezdovce zítra řádit. Výšlap byl spojený s bobováním a koulováním. Aby sportu nebylo málo, trenéři vymysleli dobrovolné noční lyžování, na které se vydalo 15 lyžníků. 

U KOSTELA: DEN 4

Soustředění v plném proudu! Rozcvička ve sněhu se osvědčila, Orsy dal dnes repete. Netýkala se už Kuby Břízy, který kopnul do skříně a musel do nemocnice, vyšetření odhalilo zlomeninu a s lyžováním má utrum. Aspoň se svezl sněžným skútrem. Lyžování bylo chuťovkou, po nočním sněžení byly sjezdovky úžasné. A co pak oběd! Domácí, ještě teplé buchty s mákem nebo domácími povidly. Odpoledně výběh na běžkách na Kraví horu byl zkouškou odolnosti, prošli všichni. Parta odvážlivců si to zopakovala při noční vyjížďce.

U KOSTELA: DEN 3

Den tisíce barev pro Slovan v Krkonoších. Ráno azzuro, pak fujavice, k obědu se zase vyjasnilo, až se nám zjevila Sněžka, a když se vytahaly běžky, spustila se chumelenice. Pro starší mládežníky obstaral nezapomenutelný budíček Orsy, rozcvičku ve sněhu. Následovalo lyžování, tentokrát už vršek sjezdovky byl jako ledová plotna. Kdo jezdil šusem, za "odměnu" vynášel věci z rolby. Odpoledně se šlo poprvé na běžky na okruhu v malebné Horné Malé Úpě, hrdinské výkony odměněny ve stylové restauraci u krbu. Prostě perfect day!

U KOSTELA: DEN 2

Vzhůru na sníh! Žádné bláto jako v údolí, v Horní Malé Úpě se nám pěkně vybílilo. A naše sněženky a machři po roce znovu vyrazili na zdejší sjezdovky a někteří s očima na vrch hlavy koukali na podprsenkovník, tedy strom ověšenými podprsenkami. Na vrcholu hory už to pěkně fičelo, sjezdkova měla podklad tvrdý, ale navrchu čerstvý sníh, krásné poježdění. Dva nováčci trénovali pod dohledem Pavla Nechuty a rychle se zlepšují. Odpoledne patřilo bobovačce a koulovačce, vyblbli se všichni. Jídlo? Výtečné, k obědu poctivé borůvkové knedlíky, večer pečené kuře.

U KOSTELA: DEN 1

Putování do Krkonoš proběhlo úspěšně, výprava lyžníků ze Slovanu Chabařovice dnes dojela do Horní Malé Úpy, odtud skibusem kousek od malebného penzionu U Kostela. Pak klasický kolorit: vynášení věcí z rolby, vybalování, ubytování, večeře. Zítra začnou sportovní zážitky, přivítalo nás docela zimní počasí, sníh je mokrý, ale má přituhnout. Je tady 26 dětí.

KDO NESKÁČE, NENÍ SLOVAN!

Mládežníci chabařovického fotbalového klubu se rozloučili s podzimem v ústecké Jump Aréně, kde se jich sešlo na pět desítek. Když se vyskákali, dostali vánoční dárky a nabaštili se dobrot od rodičů. Ti obdarovali naše trenéry a klub dostal i originální vánoční koule v klubových barvách a s logem oddílu. Děkujeme!

MLÁDEŽ: DOMA DVA BRONZY A CENA PRO MORGIHO!

O víkendu uspořádal FK Slovan Chabařovice v místní hale tři kvalitní turnaje mládeže s mezinárodní účastí, hostem byla německá Reinhardtsgrimma. A dvě naše mužstva vybojovala bronzové medaile: starší přípravka získala 9 bodů za tři výhry a nejlepším hráčem turnaje byl vyhlášen náš Jan Morgese, mladší přípravka zvítězila dvakrát. Za mladší tým nastřílel podle statistik vedoucího mužstva Víti Veselého tři góly Havlík, dva Doubek, Veselý a Wolf. V neděli hráli mladší žáci a skončili pátí se třemi body za tři remízy. Zlato získaly Košťany ve starší přípravce i mladších žácích a FK Ústí v mladší přípravce. Výsledky jsou ve fotogalerii. Děkujeme všem sponzorům a rodičům za podporu!

1. GALAVEČER FK SLOVAN

Sbohem, podzime! FK Slovan Chabařovice v sobotu 17. listopadu 2018 uspořádal loučení s fotbalovým rokem. A velkolepě, 1. Galavečer klubu hostil Kulturní dům Zátiší. Děti i dospělí skotačili při soutěžích, ty dětské vymyslela a moderovala maminka dvou šikovných fotbalistů Martina Štolfová. Zlatý míč pro rok 2018 v hlasování dětí a rodičů získali v jednotlivých kategoriích Martin Štolfa, Tomáš Falát a Jakub Kašpárek. Díky patří všem, kdo se na večeru podíleli, včetně rodičů; pod jejich dobrotami se stoly prohýbaly a břicha nebezpečně plnila.

MLÁDEŽ: PŘÍPRAVKA DOSÁHLA NA 100 GÓLŮ

Slovan Chabařovice pořádal poslední podzimní satelit starší přípravky. Chabařovice A podlehly Neštěmicím 4:6 (2x25 min., Morgese 2, J. Štolfa, D. Beyr), Chabařovice C prohrály s Trmicemi 1:21 (2x20 min., M. Štolfa). Naše áčko sehrálo 25 zápasů s pozitivní bilancí 13 výher, 1 remíza a 11 porážek, nastřílelo rovných 100 gólů, dostalo jich 86. Nejlepším střelcem podzimu je Morgese s 27 zásahy, následují Falát se 16, Kronforst s 12, Zdeněk Ryska s 9 a Veselý s Jakubem Štofou s 8.

MLÁDEŽ: ŽÁCI PO DEMOLICI PETROVIC PŘEZIMUJÍ DRUZÍ

Paráda na konec podzimu. Naši mladší žáci v posledním kole doma rozdrtili Hraničář Petrovice 6:0 po poločase 2:0. Dvakrát skóroval Zdeněk Ryska, po gólu přidali Vít, Kašpárek, Falát a Morgese. Mužstvo trenéra Pavla Nechuty přezimuje na výtečném 2. místě s 18 body o skóre před Skoroticemi, lepší je jen vedoucí Chuderov s 25 body, který přitom naši kluci na penalty porazili. Nejlepším střelcem pozdimu našeho týmu je Kuba Kapárek s 10 góly. Naše starší přípravka nastoupila na satelitu, který Slovan Chabařovice pořádal. Smrž a Havlík se blýskli dvěma góly. Výsledky: Chabařovice - Mojžíř 0:7, Chabařovice - Svádov 4:6 (Smrž 2, Havlík, Beyr), Chabařovice - Skorotice 2:4 (Havlík, Doubek).

MLÁDEŽ: BUŘTÍKY A OSLAVA KUBY KAŠPÁRKA 

Všichni to víte, ale proč to nezopáknout. Ne, nejsme obyčejný fotbalový klub, který zajímá jen mičuda a nic víc. My jsme komunita. My jsme tak trochu rodina. Jako teď v pátek. Po tréninku se opékaly buřty a slavily narozeniny Kuby Kašpárka, dvanácté. Rodiče s dětmi, s mladšími žáky. Pohoda, klídek, legrace. To jsme prostě my. My jsme Slovan!

MISE HOLANY 2018 - DEN 7

Už jsme došli do finále, dnešek završil další úžasné letní soustředění. Dopoledne trénink na hřišti formou her, odpoledne rychlý výstup z kola kvůli bouřce a náhradní program v podobě turnájku ve společenské místnosti. Trval přes dvě hodiny a vítězství si zajistil tandem Renda Toběrný - Marťas Štolfa. Při večerním slavnostním zakončení kempu dostal každý medaili a dobrotu a vítězné celky žáků a přípravky i šampaňské. Zatím dětské, samozřejmě. Zítra vám děti předáme, odjezd z Holan je plánovaný na 8.30. Čekejte nás na hřišti, s sebou kapesníky na utírání slz.

MISE HOLANY 2018 - DEN 6

Nemáme jen úžasné děti, ale i úžasné rodiče. Dnes byl druhý hrací den, žáci nastoupili k přáteláku v Kravařích, a podpořit je dorazilo deset rodičů plus tři děvčata a Tomáš Krunčík. Pomohli i dovézt děti z Holan na hřiště, pak fandili a atmosféru vylepšila ještě vuvuzela. Děkujeme! Zápas skončil remízou 3:3, trefili se Falát, Anderla a Vít. Nečekaně si zakopala i přípravka, která do Kravař jela na kolech (záznam trasy ve fotogalerii), zápas zvládla v keckách. Den se povedl. Stejně jako všechny předcházející.

MISE HOLANY 2018 - DEN 5

Svaly jsou překyselené, ale naši mládežníci zaťali zuby a zvládli další šichtu. Dopoledne trénink, klasika, odpoledne se družstva rozdělila. Přípravka vyrazila do Doks na zápas auty, s domácími na krásném stadionu prohrála 4:8, ale po srdnatém boji. "Velmi dobrý výkon na to, že jsou kluci v plné zátěži. Poprali se s tím statečně a soupeři nedali nic zadarmo," chválili své svěřence trenéři Lukáš Král a Petr Orság. Žáci přijeli fandit na kolech, obkroužili Máchovo jezero a našlapali bezmála 42 kilometrů, což zabralo tři hodiny v sedle. Závěr dne obstarala gratulace Lukáši Královi, děti mu daly bonbony v mořské panně a pivo v petce s číslovkou 31. Asi jim připadá starší než na čerstvých 29.

MISE HOLANY 2018 - DEN 4

Flákači, bebíčkáři, ufňukánci, neumětelové... to vaše děti nejsou. Jo, taky si na soustředění v Holanech občas zaklejí a zakňourají, ale naši vaši malí fotbalisté vstřebávají koňské dávky statečně. Jo, musíme dezinfikovat odřeniny, sledovat, jak někdo při běhu vrhne nebo trhat viklavý zub jako to doktor Bolíto Orság dělal Lukymu Krausovi, ale všichni jsou hrdinové. Jo, taky se jim po vás zasteskne, občas žhavíme linku, ale všechno tohle dobrodružství nakonec slzičky přebije. Z prcků tady rostou chlapci, z chlapců chlapi. Ale k dnešku: dva tréninky na hřišti, žáci na ten druhý běželi, po večeři zasloužená, volná zábava. Slovanisté si zkusili pinčes, vodní pólo, kulečník, trampolíny, nohejbal, fotbálek a plno další zábavy.

MISE HOLANY 2018 - DEN 3

V Máchově kraji neskládají naši mládežníci poezii, nýbrž zkoušky sportovní výdrže. Pestrý dopolední trénink ztížilo jako tradičně žhavé slunce, bazén v areálu Aero fotbalisty zchladil. Odpolední program měl o kolečka navíc, jelo se totiž na bicyklech do pískovcového lomu Brejle. Koupačka osvěžila, někteří odvážlivci šli na houpačku a skončili z ní do vody; adrenalinová záležitost. Cykloštreka měla zastávku i na zmrzlinu, kluci nakonec našlapali bezmála 23 kilometrů (ve fotogalerii mapa trasy a statistiky). Po večeři ještě žáci běželi 5 km, přípravka měla zábavu na dětském hřišti.

MISE HOLANY 2018 - DEN 2

Perný den jak od Beatles. Fotbalová mládež Slovanu Chabařovice se dnes na soustředění v Holanech nezastavila. Začalo to ranním bazénem před snídaní, pokračovalo cyklojízdou na trénink, lopotou s loptou, pak zas bazén, oběd, cyklojízda, lopota s loptou. Ale ani večeří to neskončilo, žáci Pavla Nechuty cvičili na bosse, přípravka hrála přehazovanou, pak vyrazila na loďky. A večerní vodní pólo bylo extra vrcholem včetně ukázkově pohryzaného trenéra Petra Orsága zřejmě od nejmenovaného individua nápadně podobného Páťovi Ryskovi.

MISE HOLANY 2018 – DEN 1

Do roka a skoro do dne, vyrazili mládežníci fotbalového Slovanu Chabařovice na letní soustředění do Holan. V rekreačním středisku Aero zabrali celé patro a pak začal jejich perný program. Nejdřív vycházka na fotbal dospělých Holany – Stráž nad Nisou, pak koupačka s hlavním bodem ve vodním (a v našem případě i podvodním) pólu, nakonec hodinový desetikilometrový výšlap na kolech přes pískové cesty i kořeny stromů. Pro některé drsňárna, ale bude to ještě drsnější ;-) Kdo je s kým na pokoji, uvidíte ve fotogalerii, někteří kluci ještě dorazí. A co se baštilo, je taky na fotkách.

Novinky

PŘÍSPĚVKY DOSPĚLÍ

Příspěvky můžete posílat na č.ú.:
2501531597/2010 uveďte své jméno, příjmení a za který měsíc platíte.
celoroční = 1800,- Kč
1/2 roční = 900,- Kč
měsíční = 150,- Kč

PŘÍSPĚVKY MLÁDEŽ

Příspěvky můžete posílat na č.ú.: 2100801031/2010 uveďte jméno, příjmení a za který měsíc platba je. Částka za měsíc je:
1 dítě = 350,- Kč
2 děti = 600,- Kč
3 děti = 750,- Kč