FK Slovan Chabařovice
Fotbalový klub
Dopřejme pohyb dětem ...
volejte
+420 725 500 112

Archiv mládeže 2013/14

 

Vodácký víkend

Šest malých fotbalistů Chabařovic se vydalo v pátek 18. července s trenérem Pavlem Nechutou a dalšími dospělými na vodácký víkend. Po cestě výprava rozdělala stany v Pikovicích, ale stejně nakonec všichni nocovali pod širákem. Děti se hned vrhly do Sázavy, v níž stačily po celé její šířce, opékaly buřty z vyhlášeného řeznictví v Davli, střihly si fotbálek v kempu a pak šup do spacáků. Druhý den vyrazily Posázavským pacifikem do Týnce nad Sázavou, jenže vody bylo málo a úsek Týnec - Pikovice nesjízdný. Trenér tedy operativně vyjednal zapůjčení čtyř kanoí na projížďku nad jez proti proudu, takže nakonec si děti hlavní bod víkendu užily. Večer zase cachtání, fotbálek, zase do řeky, pak znovu pod širák. Výlet se povedl. A byl zajímavou předzvěstí srpnového soustředění přípravky.

Ohlédnutí za sezonou

Děkujeme rodičům, že své děti vedou ke sportu. Že nám je svěřili a nikdo z nich je během roku neodhlásil. Na našich malých fotbalistech je vidět výkonnostní posun, udělaly ho starší i mladší přípravka. Nechceme za každou cenu výsledky, ale aby kluky fotbal bavil. A věříme, že je baví.

Příští sezona bude obdobná, budeme se účastnit satelitních mistrovských turnajů. V tréninku budeme klást důraz na práci s míčem, v hale v zimě i na gymnastiku a míčové hry.

Tréninky na hřišti zůstanou v úterý a ve čtvrtek; mladší od 16 hodin, starší ale až v 17.30, aby byl dostatečný čas zhodnotit s mladšími jejich trénink. Do starší přípravky přecházejí ročníky 2005 Michal Bílek, Jakub Lisák a Adélka Kratochvílová. První trénink je naplánovaný na 12. srpna! Děti dostanou klubové sportovní vybavení a oblečení, které se hraní z vybraných příspěvků (od ledna 19 400 Kč).

Soustředění se koná od 18. do 21. srpna, přihlásila se většina fotbalistů. Prosíme rodiče, aby zkontrolovali technický stav kol, zejména brzd, aby prověřili helmy. Prosíme o vyplnění bezinfekčnosti, ale až těsně před kempem. Formulář ZDE.

Děkujeme za podporu městu Chabařovice, sponzorům Bělecký, Antonínu Hradovi. I lidem, kteří se zajímají o žákovský fotbal - Král, Krunčík, Plicka, Zelenka, Karlík.

A ještě rafty! Kdo má zájem, může s trenérem Pavlem Nechutou o víkendu 18.-20. července na Sázavu, cena do pětistovky.

Vaši trenéři Pavel Nechuta a Lukáš Král

 

Dokopná s Němci

Fotbalový klub z německého Drebachu, partnerského města Chabařovic, prověřil v přátelských zápasech chabařovickou přípravku i zdejší neregistrované fotbalisty. Mladší přípravka prohrála 0:5 a 0:4, starší remizovala 2:2 (Toběrný, Kučera) a prohrála 0:2. Děti si pak užily dokopnou, ládovaly se hamburgery, melounem, dobrotami a dortem.

 

Malí fotbalisté na kuželkách

Fotbalová přípravka Slovanu Chabařovice v úterý 24. června trénovala s koulemi. Na pozvání kuželkářského klubu Sokol Ústí nad Labem si kluci a děvčata střihli kuželky na střekovské dvoudráze. Účast byla vysoká, 22 dětí a několik dospělých včetně trenérů Pavla Nechuty a Lukáše Krále. V sobouji týmů vyhrála Monstra 3:2 nad Tygry. Fotbalový klub děkuje kuželkářům Sokola, zejména pak předsedovi Jindřichu Wolfovi.

 

Velkobřezenský turnaj

Mladší přípravka hrála perfektně zorganizovaný turnaj O pohár obce Velké Březno, který se konal již popáté. V oslabené sestavě se prala statečně, ale všechny zápasy prohrála a skončila šestá. Dala 9 gólů - 6x Míša Bílek, 2x Patrik Bílek, 1x Lukáš Bošek. Nejlepší brankářkou CELÉHO turnaje byla vyhlášena Adélka Kratochvílová. Smysl pro fair play ukázal trenér Pavel Nechuta: rozhodčí nám uznal neregulérní (a vedoucí) gól z autu proti Velkému Březnu a chabařovický kouč zašel za sudím, že neměl platit. Gól byl po právu odvolán. Turnaj vyhrál Mojžíř, ve finále s Vaňovem rozhodl po remíze 2:2 až v penaltovém rozstřelu.

Turnaj O pohár obce Velké Březno (22. červena 2014): Chabařovice - Mojžíř 1:9 (Michal Bílek), Chabařovice - Boletice 1:9 (Michal Bílek), Chabařovice - Vaňov 2:7 (Michal Bílek, Patrik Bílek), Chabařovice - Povrly 1:10 (Patrik Bílek), Chabařovice - Velké Březno 2:5 (Michal Bílek 2); o 5. místo: Chabařovice - Velké Březno 2:5 (Michal Bílek, Bošek). Nejlepší brankářkou turnaje vyhlášena Adéla Kratochvílová.

 

Medaile za účast

Mladší přípravka Chabařovic na posledním turnaji sezony sice nevyhrála, ale dala 6 gólů (Michal Bílek 4, Adélka Kratochvílová, Luky Bošek) a dostala od svazu pamětní medaile za celoroční snahu.

Výsledky: Chabařovice - Libouchec 1:11 (Michal Bílek), Chabařovice - Velké Březno 1:9 (Michal Bílek), Chabařovice - Neštěmice U8 4:8 (Michal Bílek 2, Bošek, Kratochvílová).

Den po mladší přípravce Chabařovic i její starší verze zakončila soutěžní ročník ve Velkém Březně, odkud si odnesla účastnické medaile. Body ne, ale dal čtyři góly, Páťa Ryska a Šimon Henzl se trefili dvakrát.

Výsledky: Chabařovice - Velké Březno 0:9, Chabařovice - Neštěmice A 0:13, Chabařovice - Neštěmice B 1:7 (Henzl), Chabařovice - Povrly 1:7 (Patrik Ryska), Chabařovice - Přestanov 2:6 (Henzl, Patrik Ryska)

 

Mladší přípravka doma třetí

Chabařovice pořádaly v neděli 23. února 2014 turnaj mladších přípravek a domácí tým skončil třetí. Nejprve podlehl po ospalém výkonu Povrlům 0:5 (0:3), pak se zlepšil, i tak nestačil na Chuderov 1:4  (0:4, Michal Bílek). V posledním utkání šlo o bronz. A Chabařovice přehrály Neštěmice 2:1 (1:0, Lisák, Michal Bílek). Po výhře 2:0 nad Chuderovem se z turnajového prvenství radovaly Povrly. Všechna mužstva dostala ceny a medaile, první tři i poháry. Nejlepším hráčem Chabařovic byl vyhlášen Zdeněk Ryska.

 

Dvě halové remízy starší přípravky

FK Slovan Chabařovice pořádal v neděli 22. prosince turnaj v trmické hale. A uhrál dvě remízy s celkem Povrlů, shodné 1:1. Nejlepším střelcem byl Šimon Henzl, raritou byl gól brankáře Sama Hnyka přes celé hřiště. 

Výsledky: Chabařovice - Povrly 1:2 (Hnyk), Chabařovice - Přestanov 0:3, Chabařovice - Povrly 1:1 (Henzl), Chabařovice - Přestanov 1:4 (Henzl), Chabařovice - Povrly 1:1 (Henzl), Chabařovice - Přestanov 0:2.

 

Přepište dějiny, mladší přípravka poprvé vyhrála

Prvního vítězství ve své krátké historii dosáhla mladší přípravka Slovanu Chabařovice. Na halovém turnaji v Povrlech porazila v sobotu 14. prosince Neštěmice 3:1, po jednom gólu vstřelili Míša Bílek a Luky Bošek, jeden byl vlastní. Další milník: Páťa Bílek dal svoji první branku kariéry, díky které zařídil remízu 1:1 s domácím celkem. Tým si od trenérů vysloužil pochvalu, organizátoři je odměnili dobrotama.

Výsledky: Chabařovice - Neštěmice 1:3 (Michal Bílek), Chabařovice - Neštěmice 3:1 (Michal Bílek, vlastní, Bošek), Chabařovice - Povrly 0:3, Chabařovice - Povrly 1:1 (Patrik Bílek), Povrly - Neštěmice 0:1, Povrly - Neštěmice 2:0.

Pořadí: 1. Povrly 7 bodů, 2. Neštěmice 6, 3. Chabařovice 4.

 

Dokopná ve fotografiích

Novinky

PŘÍSPĚVKY DOSPĚLÍ

Příspěvky můžete posílat na č.ú.:
2501531597/2010 uveďte své jméno, příjmení a za který měsíc platíte.
celoroční = 1800,- Kč
1/2 roční = 900,- Kč
měsíční = 150,- Kč

PŘÍSPĚVKY MLÁDEŽ

Příspěvky můžete posílat na č.ú.: 2100801031/2010 uveďte jméno, příjmení a za který měsíc platba je. Částka za měsíc je:
1 dítě = 350,- Kč
2 děti = 600,- Kč
3 děti = 750,- Kč