FK Slovan Chabařovice
Fotbalový klub
Dopřejme pohyb dětem ...
volejte
+420 732 942 388

Výsledky mládeže 2016/17

Starší přípravka

Satelitní turnaje 2016/17

1. turnaj, 3. 9. Chuderov: Chabařovice - Svádov 6:0 (Z. Ryska 2, Falát 2, Bošek, Anderla), Chabařovice - Trmice 4:1 (Falát, Bošek, Kašpárek, půjčený hráč), Chabařovice - Tisá 4:1 (Falát, Z. Ryska, Bošek, Kašpárek), Chabařovice - Skorotice 0:3, Chabařovice - Neštěmice 0:3.

2. turnaj, 10. 9. Chabařovice: Chabařovice - Skorotice 0:4, Chabařovice - Brná 3:4 (Koudelka 2, Nademlejnský), Chabařovice - Svádov 7:1 (Falát 3, Koudelka 3, Z. Ryska, Kašpárek), Chabařovice - Trmice 6:5 (Koudelka 3, Nademlejnský 2, Anderla).

SO 17. 9. Chuderov nehráno kvůli nezpůsobilému terénu

4. turnaj, 24. 9. Přestanov: Chabařovice - Přestanov 5:1 (Kašpárek 2, Koudelka, Bříza, Bošek), Chabařovice - Povrly 2:5 (Nademlejnský, Koudelka), Chabařovice - Libouchec 2:4 (Nademlejnský 2)

5. turnaj, 1. 10. Svádov: Chabařovice - Přestanov 1:2 (Kratochvílová), Chabařovice - Povrly 2:2 (Nademlejnský, Kratochvílová), Chabařovice - Svádov 0:0, Chabařovice - Chuderov 0:3.

6. turnaj, 8. 10. Libouchec: Chabařovice - Neštěmice 6:2 (Anderla 3, Kašpárek, Š. Prskavec, Koudelka), Chabařovice - Libouchec 2:6 (P. Bílek, Z. Ryska), Chabařovice - Přestanov 2:2 (Koudelka 2).

7. turnaj, 15. 10. Chabařovice: Chabařovice - Petrovice 3:1 (Koudelka, vlastní, Anderla), Chabařovice - Svádov 5:2 (P. Bílek 2, Kašpárek, Koudelka, vlastní), Chabařovice - Neštěmice 3:2 (Š. Prskavec, Kašpárek, Koudelka)

8. turnaj, 22. 10. Tisá: Chabařovice - Petrovice 5:2 (Z. Ryska, Koudelka, Kašpárek, Anderla, Bošek), Chabařovice - Trmice 2:2 (Bošek, Falát), Chabařovice - Tisá 0:2.

9. turnaj, 29. 10. Chabařovice: Chabařovice A - Libouchec 2:2 (Bošek, Bříza), Chabařovice A - Tisá 1:1 (Kašpárek), Chabařovice A - Chabařovice B 5:2 (Štěpánek 3, Bošek, Š. Prskavec - Falát, Nademlejnský), Chabařovice B - Libouchec 0:10, Chabařovice - Tisá 0:9.

SO 5. 11. Skorotice 10.00 nehrálo se

10. turnaj, 1. 4. Neštěmice: Chabařovice – Brná 4:0 (Bošek, Kašpárek, Falát, Štěpánek), Chabařovice – Neštěmice B 2:2 (Nademlejnský 2), Chabařovice – Neštěmice A 2:6 (Bříza, Štěpánek)

11. turnaj, 8. 4. Přestanov: Chabařovice - Tisá 1:1 (Nademlejnský), Chabařovice - Brná 6:0 (Štěpánek 2, Koudelka 2, Kašpárek), Chabařovice - Svádov 6:0 (Bříza 3, Kašpárek, Nademlejnský, Štěpánek)

12. turnaj, 15. 4. Přestanov: zrušeno.

13. turnaj, 22. 4. Chabařovice: Chabařovice - Trmice 3:3 (Bošek, Nademlejnský, Štěpánek), Chabařovice - Neštěmice 2:4 (Nademlejnský, Bošek), Chabařovice - Tisá 1:2 (Patrik Bílek).

14. turnaj, 29. 4. Povrly: Chabařovice - Neštěmice 2:6 (Nademlejnský, Štěpánek), Chabařovice - Svádov 4:1 (Falát, Kašpárek, Anderla, Bošek), Chabařovice - Trmice 5:3 (Štěpánek 2, Koudelka, Falát, Nademlejnský), Chabařovice - Povrly 6:1 (Anderla 2, Štěpánek, Bošek, Nademlejnský, Falát)

15. turnaj, 6. 5. Chabařovice: Chabařovice - Libouchec 3:1 (Nademlejnský, Kašpárek, Falát), Chabařovice - Svádov 6:1 (Koudelka 3, Nademlejnský, Bošek, Štěpánek), Chabařovice - Chuderov 4:2 (Nademlejnský 2, Štěpánek, Bošek), Chabařovice - Skorotice 2:1 (Nademlejnský 2)

16. turnaj, 20. 5. Chabařovice: Chabařovice - Svádov 6:4 (Koudelka 3, Štěpánek, Šrámek, Bošek), Chabařovice - Neštěmice 2:4 (Koudelka, Bošek), Chabařovice - Petrovice 1:3 (Koudelka).

17. turnaj, 3. 6. Petrovice: Chabařovice - Petrovice 2:2 (Falát, Nademlejnský), Chabařovice - Neštěmice 7:2 (Z. Ryska 2, Kašpárek, Štěpánek, Bošek, Anderla, Pavlas), Chabařovice - Tisá 1:4 (Koudelka).

Bilance: 54 zápasů, 24 výher, 10 remíz, 20 proher, skóre 158:142

Střelci: 29 - Koudelka, 25 - Nademlejnský, 18 - Bošek, 16 - Kašpárek, Štěpánek, 15 - Falát, 9 - Z. Ryska, 8 - Anderla, 6 - Bříza, 4 - Anderla, P. Bílek 3 - Š. Prskavec, 2 - Kratochvílová, 1 - Šrámek, Pavlas

 

Kádr pro sezonu 2016/17

ŠRÁMEK Ondra
PRSKAVEC Štěpán
KAŠPÁREK Jakub
ŠTĚPÁNEK Vít
BŘÍZA Jakub
KOUDELKA František
BOŠEK Lukáš
HONG QUAN WERNER Daniel
ČEPELA Pavel
ČONKA Aleš
RYSKA Zdeněk
FALÁT Tomáš
ŠTOLFA Jakub
 


Mladší přípravka

Satelitní turnaje 2016/17

1. turnaj, 4. 9. Vaňov: Chabařovice - Neštěmice 9:5 (Anderla, P. Bílek a Kroužek po 2, D. Haertl, Z. Ryska, Perutka), Chabařovice - Skorotice 2:8 (Štolfa, Kroužek), Chabařovice - Vaňov 2:5 (Anderla, Z. Ryska), Chabařovice - Chuderov 3:8 (Z. Ryska 2, P. Bílek)

2. turnaj, 10. 9. Chabařovice: Chabařovice - Velké Březno 2:5 (Jahelka, Anderla), Chabařovice - Povrly 2:5 (P. Bílek, Kronforst), Chabařovice - Neštěmice 4:3 (Kronforst 2, Jahelka 2), Chabařovice - Mojžíř 0:12.

NE 18. 9. Neštěmice nehráno kvůli nezpůsobilému terénu

4. turnaj, 25. 9. Svádov: Chabařovice - Svádov 7:4 (Štolfa 4, Haertl, Veselý, Kronforst), Chabařovice - Povrly 2:7 (Haertl, Kalenda), Chabařovice - Neštěmice 4:8 (Kalenda 4), Chabařovice - Chuderov 0:7.

5. turnaj, 1. 10. Povrly: Chabařovice - Velké Březno 1:7 (Kalenda), Chabařovice - Neštěmice 1:7 (Kalenda), Chabařovice - Skorotice 0:7, Chabařovice - Povrly 1:5 (Havlík)

SO 8. 10. Neštěmice nehráno kvůli nezpůsobilému terénu

7. turnaj, 15. 10. Chabařovice: Chabařovice - Skorotice 2:7 (?), Chabařovice - Velké Březno 0:7, Chabařovice - Svádov 6:5 (Kalenda 3, Veselý 2, Kronforst), Chabařovice - Neštěmice 1:9 (Havlík)

SO 22. 10. Skorotice nehráno kvůli nezpůsobilému terénu

9. turnaj, 29. 10. Chabařovice: Chabařovice - Neštěmice 4:11 (Kalenda 2, Z. Ryska, A. Havlík), Chabařovice - Skorotice 1:12 (A. Havlík), Chabařovice - Velké Březno 2:9 (Kalenda, Jahelka), Chabařovice - Mojžíř 0:8.

10. turnaj, 5. 11. Neštěmice: Chabařovice - Neštěmice B 1:5 (Šulta), Chabařovice - Chuderov 1:9 (Anderla), Chabařovice - Neštěmice A 1:6 (Falát), Chabařovice - Tisá 0:8.

11. turnaj, 2. 4. Svádov: Chabařovice – Skorotice 1:4 (P. Bílek), Chabařovice – Povrly 6:3 (J. Štolfa 2, M. Štolfa 2, O. Haertl, Veselý), Chabařovice - Mojžíř 2:8 (Falát 2), Chabařovice – Svádov 1:3 (Kronforst).

12. turnaj, 8. 4. Chuderov: Chabařovice - Svádov 5:2 (Veselý 2, Kalenda, Anderla, Šulta), Chabařovice – Chuderov 0:3, Chabařovice - Mojžíř 2:12 (Anderla, Kalenda)

13. turnaj, 16. 4. Velké Březno: Chabařovice - Svádov 6:1 (Anderla 5, Perutka), Chabařovice - Vaňov 7:1 (Veselý 3, Anderla 2, Perutka, Kronforst), Chabařovice - Velké Březno 3:6 (Kronforst, Anderla, Jahelka).

14. turnaj, 23. 4. Chabařovice: Chabařovice - Svádov 7:0 (Kronforst 2, Kalenda 2, Kraus, Pavlas, Veselý), Chabařovice - Vaňov 7:2 (Kronforst 3, P. Bílek 2, Veselý, Perutka), Chabařovice - Neštěmice 1:3 (Kronforst).

15. turnaj, 30. 4. Vaňov: Chabařovice - Vaňov A 7:3 (Kronforst 2, P. Bílek 2, Kalenda, Veselý, J. Štolfa), Chabařovice - Vaňov B 2:7 (P. Bílek, Kronforst), Chabařovice - Skorotice 1:14 (Kalenda).

16. turnaj, 7. 5. Chabařovice: Chabařovice - Neštěmice 4:9 (Anderla 2, P. Bílek, Kalenda), Chabařovice - Chuderov 7:8 (Kalenda 2, Veselý 2, Falát 2, Kronforst), Chabařovice - Skorotice 6:13 (Z. Ryska 3, Kalenda 2, M. Štolfa).

17. turnaj, 21. 5. Chabařovice: Chabařovice - Neštěmice 8:7 (Kronforst 3, Veselý 2, Perutka 2, Adam Křížek), Chabařovice - Skorotice 2:8 (Veselý, Kalenda), Chabařovice - Chuderov 1:10 (Doubek z pen.). 

18. turnaj, 4. 6. Velké Březno: Chabařovice - Skorotice 3:0 kontumačně, Chabařovice - Povrly 4:2 (P. Bílek 2, Anderla, Kronforst), Chabařovice - Svádov 4:1 (Anderla, Kronforst, Kalenda, M. Štolfa), Chabařovice - Mojžíř 2:8 (Anderla 2), Chabařovice - Velké Březno 2:4 (Kalenda, Veselý), Chabařovice - Vaňov 6:2 (Anderla 2, Kalenda 2, P. Bílek, Kronforst).

Bilance: 55 zápasů, 15 výher, 0 remíz, 40 proher, skóre 152:325

Střelci: 29 - Kalenda, 24 - Kronforst, 22 - Anderla, 18 - Veselý, 14 - P. Bílek, 8 - J. Štolfa, Z. Ryska, 6 - Jahelka, Perutka, 5 - O. Haertl, Falát, 4 - A. Havlík, M. Štolfa, 3 - Kroužek, 2 - Šulta, 1 - Kraus, Pavlas, A. Křížek, Doubek
 

Posezonní turnaj

Svádov, 10. 6. 2017: Svádov A - Chabařovice 1:9 (Kronforst 3, P. Bílek, Anderla a Pavlas po 2), Chabařovice - Velké Březno B 11:3 (Z. Ryska 3; P. Bílek 3, Pavlas 2, Anderla 2, Kronforst), Svádov - B - Chabařovice 2:8 (Anderla 3, Perutka 3, Z. Ryska, P. Bílek), Chabařovice - Chuděrov 6:0 (Anderla 2, P. Bílek 2, Kronforst, Pavlas), Mojžíř - Chabařovice 4:1 (Z. Ryska), Chabařovice - Velké Březno A 4:9 (Z. Ryska 2, P. Bílek, Kronsforst).

 

Kádr pro sezonu 2016/17

JELÍNEK Michal
BÍLEK Patrik
PERUTKA Antonín
KRONFORST Matěj
JAHELKA Michal
ABRAHÁMOVÁ Eliška
ORTOVÁ Veronika
HAUZNER Matěj
HAERTL Ondřej
KOKEŠ Tadeáš
KALENDA Vojta
POLÁČEK David
ANDERLA Matěj
KRAUS Lukáš
DOUBEK Tadeáš
HAVLÍK Adam
VESELÝ Vít
 

 

Výsledky sezony 2016/17

1. kolo, 4. 9.: Chabařovice - Povrly 2:6 (Škrabák 2).

2. kolo, 11. 9.: Chlumec - Chabařovice 3:4 (M. Bílek, Koudelka, Brabec, Škrabák z pen.)

3. kolo: 2. 4.: Chabařovice - Chuderov 2:3 (2:1, Bošek, P. Ryska)

4. kolo, 25. 9.: Chabařovice - Skorotice 4:2 (Henzl, M. Bílek, Zoula, vlastní)

5. kolo: volný los

6. kolo: NE 2. 10. Chabařovice - Vaňov 0:5 (0:3)

7. kolo: NE 9. 10. Brná - Chabařovice 8:5 (7:3, Brabec 2, Bendel, Zoula, Toběrný)

8. kolo: NE 16. 10. Chabařovice - Trmice 2:6 (1:0, M. Bílek, Brabec)

9. kolo: NE 23. 10. Mojžíř - Chabařovice 6:3 (4:0, Henzl, M. Bílek, Zoula)

10. kolo: NE 30. 10. Chabařovice - Střekov 0:4 (0:3)

11. kolo: NE 6. 11. Neštěmice B - Chabařovice 3:2 (2:1, M. Bílek, Koudelka)

12. kolo: NE 16. 4. Povrly - Chabařovice 5:1 (3:0, vlastní)

13. kolo: NE 23. 4. Chabařovice - Chlumec 2:5 (0:2, Škrabák, Koudelka)

14. kolo: NE 30. 4. Chuderov - Chabařovice 4:3 (2:0, Zoula 2, Kašpárek)

15. kolo: NE 7. 5. Chabařovice - Skorotice 3:2 p (0:0, Koudelka, Pekárna)

16. kolo: SO 13. 5. Vaňov - Chabařovice 3:2 (2:0, Pekárna, Henzl)

17. kolo: NE 21. 5. Chabařovice - Brná 0:9 (0:2)

18. kolo: NE 28. 5. Trmice - Chabařovice 11:5 (5:4, Henzl 2, Patrik Ryska, Bendel, Bošek)

19. kolo: NE 4. 6. Chabařovice - Mojžíř 2:10 (0:4, Škrabák, Z. Ryska)

20. kolo: SO 10. 6. Střekov - Chabařovice 8:1 (2:1, Koudelka)

21. kolo: NE 18. 6. Chabařovice - Neštěmice B 5:1 (1:0, Brabec 2, M. Bílek, P. Ryska, Pekárna)

Bilance: 21 zápasů, 4-0-17, skóre 47:104, konečné 9. místo z 11

Střelci: 6 - Zoula, M. Bílek, Brabec, 5 - Henzl, Škrabák, Koudelka, 3 - Pekárna, P. Ryska, 2 - Kašpárek, Bendel, Bošek, 1 - Toběrný, Z. Ryska

 

Kádr pro sezonu 2016/17

HENZL Šimon
ŠKRABÁK Vladimír
PEKÁRNA Dan
BRABEC Jiří
TVRDÍK Jan
ZOULA Patrik
TOBĚRNÝ René
PRSKAVEC Tomáš
RYSKA Patrik
KOPŘIVA Pavel
BÍLEK Michal
KRATOCHVÍLOVÁ Adéla
NOVÁK Jan
BENDEL Jakub

 

Novinky

LOS MLÁDEŽE

Pod složkami jednotlivých týmů mládeže najde jejich podzimní los.

DRESY ZA POUŤ

Děkujeme všem návštěvníkům květnové Chabařovické pouti, kteří se zastavili u našeho stánku FK Slovan Chabařovice. Slíbili jsme, že výtěžek půjde na naší mládež, a to taky splníme - z utržených peněz můžeme nakoupit pro všechny naše děti nové dresy.

ARCHIV

Jaké bylo soustředění mládeže v Krknoších? A další události v klubu? Najdete je v archivu.

PŘÍSPĚVKY DOSPĚLÍ

Příspěvky můžete posílat na č.ú.:
2501531597/2010
uveďte své jméno, příjmení a za které pololetí platíte.
Částka za pololetí je 500,- Kč

PŘÍSPĚVKY MLÁDEŽ

Příspěvky můžete posílat na č.ú.: 2100801031/2010 uveďte jméno, příjmení a za který měsíc platba je. Částka za měsíc je 200,- Kč